ניצחון נוסף למכבי נווה שאנן

מאת מערכת האתר | "מכבי נווה שאנן אלדד" ממשיכה לנצח: והפעם ניצחון 0:1 משכנע על "מועדון ספורט פרדס חנה/כרכור" 

ביום שישי 13.10.2017, במסגרת ליגה ג' במחוז שומרון של ההתאחדות לכדורגל התקיים משחקה הביתי במחזור ה-2 בו אירחה "מכבי נווה שאנן אלדד" את "מועדון ספורט פרדס חנה/כרכור" למשחק חשוב ומסקרן במגרש "אבי רן" בחיפה, שכן האורחים מפרדס חנה הדיחו לאחרונה מגביע המדינה את הנווה שאננים. החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות משחק קל מול קבוצה חזקה ועיקשת המסוכנת בהתקפות שלה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה.
 המשחק נפתח כאשר נווה שאנן איימה ראשונה על שערה של האורחת וכבר בדקות הראשונות היו מספר ניסיונות שלא הצליחו למצוא את המסגרת. נווה שאנן המשיכה לתקוף את הקבוצה האורחת כשמנגד האורחת מהווה יריב דיי שקול לאורך המחצית הראשונה המנסה לכבוש את שערו של עדי שי שוערה של נווה שאנן שהיה מצויין לאורך כל 90 דקות המשחק.

בדקה ה-28 של המשחק חן הורנונג קיבל כדור שמסר אותו ברחבת ה-16 במדוייק לרגלי הראל ג'ורנו שהיה מצויין וזה לא מהסס ובבעיטת קשת מדוייקת שלח את הכדור אל בין חיבורי הקורות וקבע גם את תוצאת המחצית כשהקבוצות ירדו להפסקה בתוצאת יתרון של 0:1 לנווה שאנן !

למחצית השנייה עלתה נווה שאנן נחושה ומדוייקת יותר כשמאמנה באסם עבד אלפתאח ערך מספר חילופים חכמים שהם אלה שסייעו לנווה שאנן לשמור על יתרונה על כר הדשא, בדקה ה-55 הכניס למגרש את אילון ג'ורנו, ובדקה ה-67 את אור פרץ ובעזרתם שלטה נווה שאנן במשחק ללא עוררין עד לסיום 90 הדקות. יש לציין, כי שופט המשחק הראשי אייל סונטג שפט את המשחק ברמה גבוהה בצורה מדוייקת, חלקה ללא טעויות ובהגינות רבה כשמסייעים לו הקוונים מערבי מתן ולוי רון.

חניכיו של באסם עבד אלפתאח, מאמנה של הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין לאורך כל שלבי המשחק ובסיום המשחק אמר לכתב "חיפה ספורט": "היום שיחקנו משחק טקטי למופת, השחקנים מילאו אחר כל ההוראות שנתתי להם בחדר ההלבשה לפני תחילת המשחק והם יישמו אותם במלואם על כר הדשא. כל שחקן שעמד על כר הדשא ידע בדיוק מה תפקידו ומה מוטל עליו, אני מאושר על עוד 3 נקודות ועל שניצחנו את קבוצתה החזקה של פרדס חנה/כרכור כשמעל לשנה לא ניצחנו אותם, שאפו לכל אחד ואחד מהשחקנים. אני מאמין בסגל שלנו והליגה עוד ארוכה ורק התחילה, אנחנו משחקים משבת לשבת ורוצים להמשיך לשפר את משחקנו, המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו כרגע ממשיכים עם הפנים קדימה וחושבים ומתכוננים למשחק החוץ הקשה הקרוב הבא שלנו שייערך ביום שישי הקרוב (20.10) נגד קבוצתה החזקה של "הפועל חליסה".

הרכב "מכבי נווה שאנן אלדד": עדי שי שמעון (שוער), טובול אפרים-אופיר, כהן ניסן (קפטן), הורנונג חן (89,רון אוסמו), ג'ורנו הראל (84,מלאדה אמלקו), ונונו אלעד (55,אילון ג'ורנו), דדון עומרי (67,פרץ אור), לוי נתנאל, מראענה מוחמד, והאסי יונתן, גולדבאום עידן.

צילומים: חגית אברהם ודוברות "מכבי נווה שאנן אלדד" / צילום: אדיר יזירף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.