עדיין בארה"ב - תבוסה למכבי

מאת רובי לוי | הירוקים פתחו את העונה בתבוסה מחפירה 90:61 באולם באשדוד, החניכים של רחימי לא הגיעו למשחק כלל. רחימי: "אני לא נתלה בתירוצים של עייפות" 

כאמור מכבי "הנטר" חיפה החלה היום את דרכה בליגת העל, וספגה תבוסה קשה מול מכבי אשדוד. שחקניו של רחימי נדמה עדיין לא הגיעו לישראל, ופשוט הציגו משחק כדורסל חלש ונרפה. האם זה המסע לארה"ב או שמא זה הסגל החלש שנבנה בחיפה העונה, בכל מקרה הירוקים הציגו משחק כדורסל חלש להחריד. חשוב לציין זה לא שמכבי אשדוד הציגה משחק כזה טוב, האשדודים איבדו מעל 18 כדורים וקלעו פחות מ-60% מהקו. קשה לציין שחקנים שהציגו יכולת מעודדת במדים הירוקים, אם מתאמצים אפשר לזהות את נתנאל ארצי הצעיר שקלע 7 נקודות ב-13 דקות של משחק. הקלעים המובילים בשורות הירוקים היו ווילי וורקמן ורודריגז עם 11 נק'. גרייבס הציג משחק מזעזע עם 2 נק' ו-1\6 מהשדה.
צילום: מנהלת ליגת העל.
הירוקים פתחו בחמישייה עם: רודריגז, וורקמן, גרייבס, בלייזר ובואומן.

מכבי חיפה פתחה טוב וכבר בפתיחת הרבע הוליכה 10:0, כאשר וורקמן אחראי על חמש מתוכן. אשדוד הגיבה עם ריצה משלה, והפכה את התוצאה בדרך ל-27:17 בסיום הרבע הראשון. גם הרבע השני לא  בישר טובות מבחינת הירוקים שהציגו משחק נרפה הן בהתקפה ובמיוחד בהגנה ואיפשרו למקומיים להגדיל את הפער, הצהובים הפגיזו משלוש וחגגו גם בצבע וירדו למחצית ביתרון 51:24, החניכים של עופר רחימי לא הגיעו למשחק.

המחצית השנייה נפתחה והקטסטרופה בירוק המשיכה, האשדודים המשיכו לשמור על קצב קליעה גבוה, במכבי חיפה היה זה רק עוז בלייזר שניסה למזער נזקים ולא ממש הצליח. האשדודים לו כבר להפרש גבוה מ-30 נקודות, קליעות של ארצי ובורדיון הורידו את הירוקים במינום 30, 71:41. הרבע האחרון היה לפרוטוקול בלבד והאשדודים הבטיחו את הניצחון די בקלות, 90:61.

המאמן עופר רחימי אמר לאתר הרשמי של מכבי "הנטר" חיפה בסיום: "זו דרך לא נעימה לפתוח את הליגה, אין ספק, אני לוקח אחריות על ניהול משחק לא טוב וגם היינו מאוד רכים הערב. אני לא נתלה בתירוצים כמו עייפות. שיחקנו לא טוב, לא היינו מחויבים מספיק וזו התוצאה".

קלעים מובילים במכבי "הנטר" חיפה: רודריגז וורקמן 11 נק' כ"א, באומן 9 נק', ארצי ובלייזר 7 נק' כ"א.
צילום: מנהלת ליגת העל.
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.