גם ההישגים יגיעו / גילור בירוק

גילור בירוק | שמעון גילור אופטימי מתמיד, ממליץ ללוזון לתת את המפתחות לנטע לביא, וטוען אלברמן ובן הרוש כבר מעבר לשיאם

1. אף אחד מ-25,000 הירוקים שהגיעו במוצ"ש לסמי עופר, לא הופתע מהתוצאה. לכולם גם היה ברור שבית"ר ירושלים מגיעה עם 3 קשרים דפנסיביים ותתבסס על מתפרצות. מבית"ר קיבלנו בדיוק את מה שידענו וציפינו. הנעלם מבחנתנו היה דווקא כיצד תשחק מכבי חיפה. עד כמה שזה יישמע הזוי, במיוחד לאור התוצאה, מכבי חיפה הפתיעה לטובה. זה עדיין רחוק משלמות, יש המון מה לשפר, אבל ראינו קבוצה, ראינו הנעת כדור, ראינו לחימה וראינו סיכון רב ומגוון של שער היריבה. עם יציבות וסבלנות ( כן ,גם אחרי כל האכזבות צריך סבלנות) גם ההישגים יגיעו.

2. אם היה למישהו ספק מדוע ג'ורדי קרויף ויתר על אלברמן ועל בן הרוש, אחרי 8 משחקי ליגה הספק הוסר. עם כל הכבוד וההערכה, הם לא שחקנים זרים שצריכים התאקלמות, הם לא חזרו מפציעה ממושכת. הם פשוט לא מספיק מהירים, לא מספיק טכניים בקטע ההתקפי ופשוט לא משדרגים את מכבי חיפה. הגיע  הזמן לתת צ'אנס מחודש לנטע לביא ולחפש פתרון לעמדת המגן השמאלי.

3. בניגוד ל"מתקפת הפרשנים" על לוזון בנוגע לגילי וורמוט, דעתי היא שגילי לא יכול לתת 90 דקות באינטנסיביות ושילובו כמחליף סבירה ולא מצביעה על בעיה אישית בינו לבין המאמן. מצד שני , זה לא אומר שלעולם אי אפשר לפתוח איתו. במיוחד לנוכח פציעתו של אזולאי ומשקלו העודף של קאיו.

4. מכל מצב, צריך לדעת להפיק משהוא חיובי. בתקופה הזו, על כל בעיותיה, יותר מכולם מתגלה ובולט כספורטאי למופת, כמנהיג חיובי, כלוחם ללא חת, צנוע ומקצוען – שמו רועי קהת.
ג'ורדי לא סתם ויתר עליו. צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.