לקראת רעננה: קלינגר מתלבט

מאת יובל מרון | מאמן הפועל מתלבט לגביי ההרכב, כ-7000 אדומים צפויים להגיע

כאשר היא ממוקמת בפסגת הטבלה, עם רוח גבית אדירה במפרשים ורצון עז לשמור על מקומה בראשות הטבלה, תארח מחר(18:00) הפועל את הפועל רעננה נטולת המאמן. בדומה לסגנון המשחק אותו הציגה בני סכנין במחזור החולף, האורחת צפוייה להציג מערך מבוצר המתבסס על התקפות מתפרצות. על מנת לפרוץ את הסכר, בניגוד לרוב שלבי המשחק נגד בני סכנין, תזדקק הפועל לאגרסיביות ול״רוע״ אותם גילו האדומים עד עתה בשאר משחקי הקבוצה. כובש שער הניצחון לרשתו של מחמוד קאנדיל, עדן בן בסט, טרם התאושש מפציעתו בכתף וההחלטה לגביי שיתופו בהרכב תתקבל בסמוך למועד המשחק. מנגד, ניסו קפילוטו אשר ספג חבלה בדקות הפתיחה נגד בני סכנין כשיר להתמודדות ויפתח בהרכב לצידו של גבריאל תאמאש בחולייה האחורית. לפי שעה, צמד הבלמים האדומים בצוותא עם ארנסטס שטקוס מדורגים כהגנה הטובה ביותר בליגת העל.

ימשיכן לחגוג? צילום: חגית אברהם
אחת מתצוגות הקהל האדום המרשימות ביותר בשנים האחרונות התרחשה ביציעי האיצטדיון העירוני בעכו. בעקבות חווית הצפייה לה זוכים אוהדי הפועל העונה, כ-7000 אדומים צפויים לפקוד את איצטדיון סמי עופר מחר על מנת לסייע לקבוצתם לרשום ניצחון רביעי ברציפות. מהמועדון נמסר כי בעקבות מקרי ספסרות במשחקי הבית האחרונים של הקבוצה, המועדון יחד עם משטרת מחוז חוף נקט מספר אמצעים למיגור התופעה. בשבת הקרובה במשחק מול רעננה יסתובבו שוטרים בלבוש אזרחי על מנת למנוע את התופעה. האוהדים מתבקשים לרכוש כרטיסים אך ורק בקופות האיצטדיון (או במכירה מוקדמת) ולא משום גורם חיצוני אחר. המועדון אינו אחראי לאי נעימות שעלולה להיגרם על ידי השוטרים הסמויים או בכניסה לאיצטדיון כתוצאה מכך.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, ראסמוס סויסטד, רוסלאן ברסקי, מקסים פלקושצ׳נקו, חנן ממן, ראדו גינסארי(עדן בן בסט) ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.