הופעה חלשה לגלזר בנבחרת

מאת רובי לוי | עומרי גלזר ממשיך את הכושר החלש בהופעה רעה במדי הנבחרת האולימפית. לוזון לקראת מכבי פ"ת: "נבוא לקחת 3 נקודות" 

עומרי גלזר שוער מכבי חיפה, רשם הערב (שני) הופעה רעה במדי הנבחרת האולימפית. השוער היה אחראי לפחות לשער אחד באשמתו הישירה כאשר בדקה ה-50 יצא גלזר רע מאוד לכדור קרן שגרם לשער, מוקדם יותר בדקה ה-38 הכשיל גלזר שחקן אירי וגרם לפנדל. היכולת הזאת מצטרפת ליכולת הפושרת של השוער מתחילת העונה, ואין זאת מן הנמנע שגיא לוזון יחליט לזעזע את עמדת השוער ולהעניק לאוהד לוויטה את אפודת השוער הראשון. גלזר ספג העונה כבר 7 שערים, ובעיקר הציג יכולת לא יציבה. המשחק הטוב שלו העונה היה במשחק החוץ מול מכבי ת"א, בו שמר על שער נקי.
צילום: חגית אברהם.
הירוקים מתכוננים למפגש מול מכבי פתח תקווה, והמאמן גיא לוזון התייחס למפגש מוקדם יותר היום ואמר: "יש לנו 100 אחוז במשחקי הבית, לעומת זאת בחוץ אנחנו לא מצליחים להציג את היכולת שאנחנו רוצים. נבוא לקחת את שלושת הנקודות. אני שואב ביטחון מהשחקנים שלי, אני רואה את המאמץ שהם משקיעים כדי להשתפר."
צילום: האתר הרשמי.
כפי הנראה מי שיקבל את האשראי בחוד ההתקפה הוא היווני קלאוס אתנסאידיס, ממנו המאמן גיא לוזון מרוצה. המאמן גיא לוזון הצהיר לא אחת בשבועות האחרונים כי המטרה היא לייצב את ה-11 שפותחים בהרכב ולכן נדמה כי לא נראה יותר מידי שינויים למעט אלה הכפויים. את מקומו של שלומי אזולאי בהרכב צפויים לתפוס אחד מהשניים, גילי ורמוט או רועי קהת. סלליך, אופיר מזרחי ורוקביצה צפויים להמשיך בהרכב, כאשר גם אלברמן ימשיך בהרכב. בחוליה האחורית ההתלבטות היחידה היא בין עומרי בן הרוש שחוזר מהרחקה לרז מאיר שפתח במקומו במשחק האחרון.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.