״נתחזק משמעותית בינואר״

מאת יובל מרון | גורם בכיר בהפועל חיפה אישר לאתר חיפה ספורט: ״נתחמש בינואר״, הקהל האדום באופוריה

אמש, שערו של פיראס מוגרבי אשר קבע 3:1 מהדהד לבני סכנין נגד בית״ר ירושלים, לצד חגיגות אוהדי סכנין, לווה בצהלות שמחה גדולות אף יותר מצד אוהדי הפועל חיפה. כאמור, הפסדה של הקבוצה מהבירה נגד יריבתה השנואה ביסס את מעמדה של הפועל בצמרת וקבע כי תחת סכך הסוכה, ישבו שחקני הקבוצה כאשר הם ממוקמים בראשות הטבלה באופן קבוע עד המחזור הבא. בכדי לשמור על מקומה בראשות הטבלה, במועדון קוראים לתמיכת הקהל במשחק הביתי הקרוב נגד הפועל עכו.

 על אף ההצלחה הרבה, במועדון לא נחים על זרי הדפנה בכל הקשור לעיבוי הסגל. ניר קלינגר ויואב כץ מודעים לעובדה כי על מנת לסיים את העונה הקרובה בחלקה העליון של ליגת העל, עליהם להתחזק בצורה משמעותית בחלון ההעברות בינואר.
לפי שעה, הדגש העיקרי בנוגע לעמדות שחקני החיזוק, ניתן על עמדת הקשר האחורי וצירוף שחקן איכותי נוסף לחלק הקדמי. באשר לעמדת הקשר האחורי, דור פרץ אינו זוכה לדקות משחק משמעותיות במכבי ת״א בה בחר להאריך את חוזהו. בדומה לקיץ החולף, הקשר הצעיר מסומן כמטרת הרכישה העיקרית עבור הפועל.

יחזור ללבוש אדום? 
גורם בכיר בקבוצה אישר את כוונת חיזוק הקבוצה לאתר חיפה ספורט ואמר: ״על מנת להיאבק בצמרת הגבוהה, נתחזק ב2-3 שחקנים משמעותיים בחודש ינואר. כרגע העמדות אליהן אנו מכוונים הן בקישור המרכזי והחלק הקדמי.״


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.