כדורסל: מכבי חיפה פותחת עונה

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה תפתח מחר את עונת המשחקים באשדוד, לוק מרטינז יעדר. רחימי: "משחק לא פשוט"

מכבי "הנטר" חיפה פותחת עונה. לאחר שחזרה מהמסע המאתגר משהו בארה"ב, תחל מכבי חיפה את עונת המשחקים 17-18 במשחק חוץ מחר מול מכבי אשדוד (רביעי, 19:30). רחימי מציג סגל וקבוצה חדשה לעומת זו של השנה החולפת, ללא ורגאס, פינקני, דיברתולומיאו ושמחון אך עם שמות חדשים שינסו להכנס לנעליים של אלה שעזבו.

הירוקים יחסרו את הזר החדש לוק מרטינז שנפצע במהלך מסע המשחקים בארה"ב. מי שאמור להוביל את הקבוצה לצד הזרים החדשים שהגיעו, ויתפקד על תקן השחקן הוותיק הוא שחקן נבחרת ישראל עוז בלייזר, ממנו מצפים להיות השחקן המוביל העונה. לצידו ממשיך הוותיק הנוסף שיעזור לו והוא, וויל גרייבס, שמאז הפציעה בעונה שעברה מול מכבי ת"א בעונה הסדירה, טרם שיחק בליגה. עוד בחיפה מקווים לראות את דניאל קופרברג ונתנאל ארצי שחקני נבחרת העתודה עושים את קפיצת המדרגה ולהפוך לשחקני רוטציה לגיטימיים. גם דגן יבזורי צפוי לערוך מחר את הבכורה המחודשת במדים הירוקים.

לקראת המשחק אמר מאמן הירוקים עופר רחימי: "מרגש לפתוח עונה חדשה. מצפה לנו משחק לא פשוט באשדוד ואני באופן אישי נרגש לשחק מול בראד גרינברג, ממנו למדתי רבות. אני מקווה שנדע להגיע למשחק בשיא הפוקוס והמחויבות, כדי לפתוח את העונה ברגל ימין".

שחקן הקבוצה עוז בלייזר אמר: "כולנו מתרגשים מאוד להתחיל את העונה. חזרנו ממסע משחקים שגיבש אותנו מאוד ונקווה שזה יעזור לנו כבר מחר באשדוד. אשדוד קבוצה טובה, במיוחד בבית. אנחנו מצדנו עשינו את ההכנה שלנו ונבוא להילחם במטרה להתחיל את העונה עם ניצחון חשוב".
צילום: מנהלת ליגת העל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.