אלברמן ירד לספסל?

מאת רובי לוי | לקראת קריית שמונה, גם מאבוקה מחוץ לסגל כמורוקביצה ומזרחי. ורמוט יפתח, אלברמן ירד לספסל?

מכבי חיפה תצא מחר למשחק חוץ בקריית שמונה. הירוקים יגיעו למפגש עם סגל חסר כאשר, גם מאבוקה מצטרף למזרחי ורוקביצה שיהיו מחוץ לסגל. לוזון יתן לוורמוט את ההזדמנות בהרכב הראשון, כאשר כפי הנראה גל אלברמן כן יעלה בהרכב אם כי יתכן כי לוזון יחליט ברגע האחרון להעדיף את נטע לביא. עמרי בן הרוש צפוי לחזור לעמדת המגן השמאלי כאשר דוס סנטוס, גרשון ורז מאיר ישלימו את החוליה האחורית. רועי קהת עליו בונים להנהיג את הקישור הירוק, סנטיהו סלליך ואתנסאידיס צפויים לפתוח גם הם.

קלאוס שכבש השבוע את השער הראשון שלו במדי מכבי חיפה, והשער הראשון שלו מזה שנה וחודשיים, סיפר לאחד מאנשי פאוק סלוניקי, מועדנו לשעבר, כי הוא שמח על השער ומקווה שהשער הזה יהווה את נקודת המפנה עבורו בכל הקשור לכיבוש שערים.

ההרכב המשוער: גלזר, בן הרוש, דוס סנטוס, גרשון, רז מאיר, אלברמן (לביא), קהת, קוסטדינוב (לביא), סלליך, ורמוט, קלאוס אתנסאידיס.

הסגל המלא לקראת המשחק: עמרי גלזר, אוהד לויטה, סינטיהו סלליך, עמרי בן הרוש, גיאורגי קוסטדינוב, דקל קינן, אליסון דוס סנטוס, קלאוס, יונתן לוי, רמי גרשון, רז מאיר, נטע לביא, גל אלברמן, רועי קהת, גילי ורמוט, קאיו, מוחמד עוואד, עומר דמארי.
ישוב להרכב. צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.