איבדו את הצפון

מאת אבירן אסולין | מכבי רושמת משחק שלישי רצוף ללא ניצחון, אחמד עאבד כבש את השער היחיד במשחק ( 69) והביא את מד הלחץ בכרמל לשיא. הקהל שוב מחה נגד לוזון, שאמר: " אני מאוד מתוסכל, נעקצנו"

מכבי חיפה המשיכה הערב ( שבת) את היכולת הרעה שלה מהשבועות האחרונים כשרשמה עוד הפסד, הפעם 1-0 לקרית שמונה. גיא לוזון ערך שני שינויים בהרכב, כשגילי ורמוט ונטע לביא קיבלו את המפתחות בקישור על חשבונם של גל אלברמן המאכזב ורוקאביצה הפצוע. גם השינויים לא עזרו לירוקים ששוב היו אנמיים, חסרי תכלית והם עדיין ללא ניצחון חוץ בליגה. הקהל הירוק שוב לא חסך את דברו, קרא נגד המאמן שלו בקריאות "לא רוצים את לוזון בחיפה" וחלקו אף עזב עוד לפני שריקת הסיום. הפסד רביעי למכבי בתשעה משחקים שבעקבותיו היא צוללת עד למקום השמיני בטבלה. בשבוע הבא תגיע לסמי עופר בני סכנין, מולה ינסו במכבי להתאושש.

ההזדמנות הראשונה במשחק הגיעה בדקה העשירית והייתה שייכת למארחת בלבן דווקא אחרי פתיחה טובה של מכבי. אקס מכבי, איסמעיל ריאן, מצא את עצמו חופשי ברחבה אבל בעט לגופו של אליסון דוס סנטוס. הזדמנות מצוינת לקרית שמונה לעלות ליתרון. חמש דקות חלפו וכדור רוחב חד של סלליך הגיע לקהת, אבל הכדור ברח לאחרון ויצא החוצה. המשחק התנהל על מי מנוחות ורק בדקה ה-35 כדור רוחב של סאן מנחם העיר קצת את המשחק אבל ללא איום ממשי. אחרי מחצית שקולה כמעט והקריה עלתה ליתרון אחרי מהלך על טהרת האקסים. אימסעיל ריאן ניצל הפרעה של השופט בר נתן עם כדור שניתז אליו, הרים לרחבה ומצא את הראש של שובל גוזלן שנגח מעל השער. דקה עברה ומכבי קיבלה מצב נייח אותו הרים רז מאיר היישר לראשו של רועי קהת שנגח חלש לידיים של ניצן. אחרי מחצית שקולה וכמעט נטולת מצבים שתי הקבוצות יורדות להפסקה ללא שערים.

מכבי פתחה בהתלהבות את המחצית השנייה אבל לא הצליחה לתרגם את זה לשערים. רבע שעה מפתיחת המחצית ונטע לביא ניסה לכבוש שער בכורה גם בליגה אחרי השער שלו בגביע הטוטו אבל בעט חלש לידיים של ניצן. שתי דקות עברו וגם קלאוס ניסה את מזלו אחרי הרמה של סלליך אבל היווני נגח לידיים של ניצן. דקה 68 וחיפה שוקעת אחרי מתפרצת קטלנית של המאחרת, בסיומה אחמד עאבד המחליף מגלגל לרשת מול גלזר. בדקה ה-75 קאיו היה חייב להשוות אחרי שנשאר לבד מול ניצן אבל השוער בהדיפה גדולה מנע שיוויון מוצדק. מכבי המשיכה לנסות ובתוספת הזמן קלאוס פספסמצב אדיר כשנגח ממצב מצוין ברחבה החוצה.

בסיום המשחק אמר גיא לוזון: " אני מאוד מתוסכל ומאוכזב, דווקא בדקות הטובות שלנו ספגנו. עקצו אותנו בהתקפה מתפרצת, למרות השליטה לא יצרנו מספיק מצבים והיינו צריכים לפחות לשמור על שער נקי. אין ברירה נצטרך להמשיך לעבוד קשה ולהשתפר. אני בטוח שעוד נראה מכבי חיפה טובה, לא היינו צריכים להפסיד היום אבל אין זמן לבכות צריך להרים את הראש. נצטרך להיות מרוכזים בהמשך ולתרגם את השליטה שלנו לשערים"

רמי גרשון שענד הערב את סרט הקפטן אמר: "אנחנו נמצאים בתקופה לא קלה, צריך להישאר חזקים ולעבוד קשה ברור לכולם שמשהו לא עובד אצלנו. אנחנו מתקשים במשחקים אבל זה לא התפקיד שלי להגיד מה לא עובד.נצטרך להישאר מאוחדים"

הרכב מכבי חיפה: עומרי גלזר, רז מאיר, אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון , עומרי בן הרוש, נטע לביא, גיאורגי קוסטדינוב (קאיו, 67) רועי קהת , גילי ורמוט( עומר דמארי) , סינטיהו סלליך ( מוחמד עוואד, 79) וסטפנוס אתנסיאדיס.
צילום: האתר הרשמי.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.