לוזון: "הקהל שלנו זה הכח שלנו"

מאת רובי לוי | גיא לוזון במסיבת העיתותנאים לקראת המפגש מול בית"ר ירושלים: "הקהל של מכבי חיפה הוא נכס הכי חשוב"

כאמור היום ערכה מכבי חיפה את מסיבת העיתונאית השבועית לקראת המפגש מול בית"ר ירושלים. המאמן התייחס למשחק וגם לאווירה מול הקהל הירוק. גם רמי גרשון התייחס חמשחק ולאווירה.

על האווירה מול הקהל אמר לוזון: "נוצר מצב הזוי שאנשים מפרשים אותי. אני לא אמרתי שהקהל לא שמח, הכוונה הייתה שאנחנו צריכים לשמוח אחרי ניצחונות. אמרתי שהיה עדיף אם הקהל ברגעים הפחות טובים ידחוף אותנו, שיהיה איתנו. בסוף המשחק הודתי לקהל ככה שזה לא מתיישב עם מה שמנסים לייחס לי. אין שום נתק ושום כעס על הקהל. פליטת הפה בפתח תקווה שאני מתנצל עלייה, הייתה אחרי הגול, הסתובבתי וסיננתי את זה לעבר שני אנשים שהקניטו אותי ואת משפחתי ועל כך אני מתנצל. מעולם לא העברתי ביקורת על הקהל של מכבי חיפה, זה הנכס הכי גדול של מכבי חיפה."
על היכולת אמר לוזון: "אני לא מרוצה מהיכולת עד כה אבל באותה נשימה אני אומר שנגד מכבי פתח תקווה היו מהלכי כדורגל יפים ומתוכננים. זו קבוצה חדשה והמטרה היא להשתפר ממשחק למשחק, זה לא תירוצים. התמונה היא לא אחת, תלוי מה רוצים להציג ואיך מסתכלים על זה. כל מה שיחליט הקהל וכל תגובה שלו נקבל. תפקידנו לעשות את המקסימום שלנו, לפעמיים אנחנו טובים יותר לפעמיים פחות, האינטרס שלנו ושל הקהל הוא משותף. אני לא פולטיקאי לפעמיים יש לי פליטות פה אם מישהו נפגע אני מתנצל."

על גילי ורמוט ועומר דמארי: "לא נכון ולויאלי שאני אדבר על שחקן זה או אחר."

על המטרות אמר לוזון: "אמרתי ואחזור על זה, המטרות שלנו הם מקומות 1-3. ההסתכלות סביב הקבוצה לא פרופורציונלית בכלל, המצב לא כזה גרוע."

רמי גרשון על הקהל: "אחת הסיבות שבאתי למכבי חיפה זה הקהל. זה מבאס להגיע לאווירה כזאת של שריקות בוז, אנחנו יכולים להיות טובים אבל מצד שני אני לא חושב שאנחנו משחקים כזה גרוע. אני מאמין שנוכל לצאת לתקופה טובה."

על אי ההצלחה והציפיות: "שיחקתי סה"כ שני משחקים ועשיתי את המקסימום ואני חושב שאנחנו בכיוון הנכון. דווקא במשחק האחרון בפיגור 2:0 עם רעשי רקע, כן הצלחנו לחזור ל-2:2."

רמי גרשון על בית"ר ירושלים: "זה מרגש מפגש כזה. לשחק משחק צמרת בין שני מעדונים גדולים זה עוד ציון דרך מבחינתי. בכדורגל כל משחק הוא משחק מפתח, אנחנו צריכים ללכת משחק אחרי משחק. אני מבטיח לקהל אנחנו מאוחדים ומרוכזים במטרה, אני קורא לקבל להגיע ולתמוך בנו."

צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.