מוחמד אלאך כבר היה בסמי עופר?

מאת רובי לוי | האם מוחמד אלאך המועמד לתפקיד המנהל המקצועי במכבי חיפה כבר ביקר בסמי עופר? בהולנד פורסם כי בקבוצתו ויטסה לא התקבלה שום פנייה לגביו, בסוף העונה אלאך מסיים את חוזהו 

כפי שפורסם אמש בחיפה ספורט, במכבי חיפה עוסקים בהחתמת מנהל מקצועי לקבוצה באופן מיידי ופחות בפיטוריו של גיא לוזון כן או לא. מוחמד אלאך הוא המעומד המוביל לתפקיד המנהל המקצועי במכבי חיפה. לפי גורמים לא רשמיים אלאך כבר היה בסמי עופר במהלך בזק בשבועות האחרונים, אם כי לידיעה זו אין אישור מגורם מוסמך. בהולנד פורסם אמש כי מנכ"ל קבוצתו הנוכחית ויטסה ארנהיים, יוסט דה -וויט לא ידע על פנייה של מכבי חיפה לאלאך. ההולנדי אגב מסיים את חוזהו בסוף העונה הנוכחית.

אלאך בן ה-44 הולנדי ממוצא מרוקאי משמש בתפקיד מנהל הטכני בויטסה החל משנת 2013, שם הוא עבד בצוותא עם פטר בוס שאימן את מכבי תל אביב לפני שתי עונות. בהולנד הוא הוזכר גם כי מי שמועמד להחליף את מארק אוברמרס באייאקס. כשחקן הקריירה שלו לא הרקיע שחקים והוא שיחק בקבוצות שונות בליגה ההולנדית כמו: אקסלסיור, כרוניגן, טוונטה וביקור לא מוצלח בפיינורד, בקבוצת ונלו מהליגה ההולנדית הראשונה (ליגה שנייה) הוא סיים את הקריירה המקצועית כשחקן וקיבל הזדמנות כמנהל טכני בקבוצת הנוער של המועדון, משם התפתח לקבוצות בליגה ההולנדית הבכירה כמו: טוונטה וכאמור ויטסה ארנהיים.

בהולנד התקשורת יצאה מגדרה במחמאות לצמד אלאך ופיטר בוס על הקבוצה שהם בנו בויטסה. התקשורת המקומית שיבחה את הדרך והצורה שבה שיחקה ויטסה וגם את העובדה שהצמד אלאך - בוס, הצליח להבריא את הקבוצה שהייתה שרויה בבעיות כלכליות כבדות.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.