מאבוקה וקהת בספק לק"ש

מאת רובי לוי | רשימת פציעות ארוכה במכבי חיפה. שביעות רצון מרועי קהת, לוזון מבקר את משחק ההגנה של קבוצתו ומגונן על רמי גרשון: "הוא לא שיחק חצי שנה"

ארנסט מאבוקה ורועי קהת בספק למשחק הליגה הקרוב מול עירוני קריית שמונה, השניים נפגעו אמש בהלך משחק גביע הטוטו מול הפועל עכו, בו ניצחו הירוקים רק לאחר הארכה ופנדלים (4:3) לאחר שלאחר הארכה התוצאה הייתה 2:2. שני השחקנים סובלים מפציעות דומות, והיום צפוי להתברר חומרת פציעתם. כזכור ברשימת הפצועים של מכבי חיפה ישנם גם ניקיטה רוקביצה שגם בספק למשחק מול עירוני קריית שמונה ואופיר מזרחי שבוודאות לא יהיה כשיר למשחק מול עירוני קריית שמונה.

המאמן גיא לוזון השמיע אמש ביקורת כלפי משחק ההגנה של הקבוצה וטען כי הקבוצה סופגת שערים קלים מידי. לוזון התייחס גם לסוגיית רמי גרשון ולכושרו הנוכחי ואמר בעניין: "זה בסה"כ המשחק השלישי של רמי גרשון אחרי שלא שיחק שישה חודשים כדורגל, אי אפשר לצפות ממנו להיות בשיאו. יש לנו שלושה בלמים מצויינים והטובים ישחקו. אני מכבד את הקהל, אין לי בעיה עם הקריאות, אני במשחק מתרכז במה שקורה על הדשא."

מי שכן הותיר אמש רושם חיובי היה הקשר רועי קהת שממשיך את השיפור ביכולת ובקבוצה מקווים שהוא יהיה כשיר למפגש מול עירוני קריית שמונה, שכן מקומו בהרכב מובטח. השוער עמרי גלזר שוב גילה אמש חוסר ביטחון והססנות ביציאות, והזכיר את גלזר של המשחקים הראשונים העונה.
צילום: האתר הרשמי.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.