נשר מפסידה לכפר סבא

מאת רובי לוי | עירוני נשר ממשיכה לצלול ורושמת הפסד נוסף בליגה, שלומי פרץ: "יכולנו להוציא יותר, חסר לנו איכות בחלק ההתקפי" 

עירוני נשר רושמת הפסד נוסף, הפעם 3:1 למוליכת הליגה, הפועל כפר סבא. הקבוצה של צחי טיאר לא מצליחה לייצר מומנטום חיובי ואם בנשר חשבו שהניצחון מול הפועל תל אביב לפני שבועיים יוצא אותם לדרך חדשה, הרי שההפסד בשבוע שעבר להפועל קטמון וההפסד היום מראה שהמומנטום השלילי נמשך. מצד שני צריך להודות, הפועל כפר סבא לא בליגה של עירוני שעלתה למפגש ללא ארבעה שחקני הרכב: שי מימון, דניאל טוויזר, עמית אמזלג ועידו וייר.

כבר אחרי 8 דקות עלו האורחים ל-1:0 משערו של פיטר נורה, בדקה ה-24 רועי זיקרי העלה את כפר סבא ל-2:0, בדקה ה-28 על כנאנה הצליח לצמק ל-2:1 ועירוני קיבלה רוח גבית נוספת כאשר יהב אפריאט מכפר סבא הורחק, אבל חניכיו של טיאר לא הצליחו להשוות ובדקה ה-69 ראו את נורה מכפר סבא כובש את השני שלו וקובע את תוצאת המשחק, 3:1 לאורחים.

שלומי פרץ מבעלי הקבוצה התראיין לחיפה ספורט בסיום המשחק ואמר: "שיחקנו נגד הקבוצה הטובה והלוהטת של הליגה ללא ספק .אבל ההרגשה הכללית שיכולנו להוציא יותר מהמשחק הזה. עלינו למשחק הזה עם הרכב חסר מאוד בלי 2 הבלמים שי מימון פצוע ודניאל טוויזר המורחק. בלי הקפטן עמית המזלג והמגן עידו וייר ללא ספק בקבוצה עם תקציב קטן ובלי עומק זה משמעותי מאוד"

עוד הוסיף פרץ:
"המשחק כצפוי נפתח בשליטה מלאה של כפר סבא היה אפשר לראות קבוצה חזקה ומאומנת ולמרות זאת הם לא הגיעו למצבים ושוב חוזר הסיפור שאנחנו סופגים שערים קלים מידי והם מהר עלו ל-2:0. חזרנו למשחק עם שער של עלי ולכפר סבא גם הורחק שחקן מה שהחזיר אותם אחורה. מחצית שנייה כבר היינו במשחק תקפנו עם הרבה שחקנים והיינו חשופים למתפרצות וספגנו את השלישי במתפרצת מה שגמר את המשחק. חסר לנו את האיכות והחוכמה בחלק הקדמי ובלי איכות יהיה לנו קשה מאוד להביא נקודות."

נשר נשארת מתחת לקו האדום עם 5 נקודות ליגה בלבד, ובשבוע הבא תצא למשחק חוץ נגד הפועל מרמורק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.