מכבי חיפה: הנוער הודח מהאלופות

מאת אבירן אסולין | משחק חלש של מכבי "שמואל" שסיימה את דרכה באירופה. בבוביץ' האורח (20) שלח את האורחים לשלב הבא 

אכזבה גדולה נרשמה הערב (רביעי) בקרב אנשי מכבי חיפה אחרי שקבוצת הנוער של המועדון הפסידה 1-0 בסמי עופר והודחה כבר בסיבוב הראשון של מוקדמות ליגת האלופות על ידי ברודראץ' הסרבית לעיניהם של נשיא המועדון, שחקני הקבוצה הבוגרת ושחקן העבר אייל ברקוביץ'. אלופת המדינה הגיעה לגומלין אחרי 1-1 בסרביה והציגה משחק חלש ברוב דקות המשחק. הירוקים מיעטו לאיים על השער, הציגו משחק אנמי וכאמור מסיימים את דרכם באירופה מוקדם מאוד. למרות לחץ מאסיבי בסיום הירוקים לא הצליחו לכבוש ויתרכזו כעת בשמירה על התואר בליגה המקומית.

אחרי משחק שקול ללא מצבים ליד השערים, בדקה ה-20 האורחת מסרביה עלתה ליתרון אחרי בעיטה של בבוביץ' שהכניע מתוך הרחבה את רועי פוקס. אלופת המדינה ניסתה להגיב אבל בעיטה טובה נהדפה על ידי השוער האורח שמנע שיוויון.דקות לסיום המחצית כמעט שער נוסף לאורחים אבל כדור רוחב מסוכן פיספס במעט ראש של שחקן בצד השני ויצא החוצה. על סף סיום המחצית ים כהן שיגר כדור חופשי מצוין ומצא את זדרקוביץ' עירני בין הקורות. למחצית ירדו חניכיו של איתי מרדכי בפיגור 1-0.

הירוקים עלו למחצית השנייה בידיעה שהם חייבים לכבוש לפחות שער אחד כדי להישאר בתמונת העלייה ולשלוח את המשחק להארכה אבל לא סיכנו את השער בדקות הראשונות. אחרי דקות ארוכות ללא הזדמנויות של ממש,  הזדמנות מצוינת לסרבים להכפיל את התוצאה אבל עם הרבה מזל הכדור יצא החוצה. עשר דקות לסיום והאורחים מסרביה כמעט וסגרו את הסיפור אבל חוסר דיוק במסירה האחרונה השאיר את חניכיו של איתי מרדכי בחיים. דקה 85 ושוב אלילת המזל בצד הירוק אחרי כדור חופשי שמצא שחקן סרבי פנוי ברחבה אבל זה נגח מקרוב החוצה. ממש על סף הדקה ה-90 ים כהן כמעט וכפה הארכה אבל הבעיטה שלו נהדפה על ידי השוער האורח שבזינוק וירטואוזי מנע שיויוון דרמטי. גם 4 דקות תוספת זמן לא הועילו לירוקים שמפסידים ומודחים מוקדם מהצפוי.

הרכב מכבי חיפה: רועי פוקס, אסף סלע, זיו מורגן (רועי מרדכי, 70) סהר דבח, אדהם אבו ג'אנב, ים כהן, גיא דהן, מוחמד כנען (סוף פודגורנו, 80) אלון דרעי (מאור לוי, 67) ג'יג'י דרסיליה ושאדי מסראווה.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.