נלחמים על כל התארים../ גילור בירוק

גילור בירוק | שמעון גילור חזר מסמי עופר לאחר ניצחון עצוב, ומספר על אוהדים שעדיין מפנטזים על זכייה בכל התארים

1. היה עצוב אמש בסמי עופר. עצוב, מאחר שרק אוהדים מעטים הואילו לבוא ולעודד. עצוב, מפני שהכדורגל, אוי הכדורגל, היה ברמה של תחתית ליגה לאומית וגם זה ביום טוב. עצוב, כי במשחק כזה לא רואים שיפור ולא רואים אופק. וכן, גיא , יש גם ניצחונות עצובים, וכזה היה לנו אמש.

2. איני בקיא במספרים הסטטיסטיים, אני לא נמצא באימונים, לא שיתפו אותי (ובצדק) במוכנות הפיזית ולכן יש פגם מסויים בביקורת שלי. יחד עם זאת זה כל כך בולט שהעיקר הבניה של התקפות היריב באות מאיבודי כדור מרגיזים של קאיו, עד שלא ניתן להשלים עם הקרדיט העצום שגיא לוזון נותן לרכש ה"נוצץ" מברזיל/שוויץ.

3. בתחילת העונה, סיפרו לנו, שהביאו מאמן כושר חדש, פיזיוטרפיסט חדש ובכלל העונה הנושא הפיזיולוגי יהיה שונה. אחרי 8 משחקי ליגה ועוד 5 בגביע הטוטו, איני מבחין בשינוי. קודם כל הפציעות (לא ממכה, תיקול וכיוצ"ב). כל משחק הרשימה תופחת. וחשוב מכך: ציפיתי שנראה יתרון על פני היריבות ה"פחות מאומנות" במחצית השניה, בדקות הסיום ואמש בהארכה. אז ציפיתי.

4. קביעת שעת המשחק, אינה נתונה בידיים של מכבי חיפה. ולכן דברי הביקורת הבאים נועדים למי שכן קובעים (מנהלת, טלוויזיה). אתם באמת חושבים שמשחקים, ועוד בגביע הטוטו, שמתחילים ביום ג' ומסתיימים ביום ד' לפנות בוקר ימשכו קהל ? אפילו לתיקון חצות לא הספקנו להגיע.

5. יש אוהדים שהאופטימיות הינה לחם חוקם. הם רואים בחזונם עתיד ורוד, עד כדי כך ששמעתי ביציאה אוהד אומר לחברו בשיא הרצינות: "אנחנו עדיין נלחמים על כל התארים ..."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.