מכבי נווה שאנן מנצחת שוב

מאת מערכת האתר | "מכבי נווה שאנן אלדד" ממשיכה לנצח: והפעם ניצחון 0:2 משכנע על "הפועל קרית חיים" 

ביום שישי (27.10), התקיים במסגרת ליגה ג' משחקה הביתי במחזור ה-4 בו אירחה "מכבי נווה שאנן אלדד" את "הפועל קריית חיים" למשחק חשוב ומסקרן במגרש "אתו"ס" בחיפה. הביתיים מנווה שאנן, עלו לכר הדשא בידיעה שזה עומד להיות משחק קשה ונוקשה מול קבוצה המסוכנת בהתקפותיה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה. המשחק נפתח כאשר כל אחת מהקבוצות מגששת מול שער היריבה, נווה שאנן איימה מספר רב של פעמים מול מיכאל איזוטוב שוערה של קרית חיים אך ללא הצלחה, ושחקניה לא הצליחו למצוא את המסגרת ומנגד שחקני קריית חיים פגשו הפעם את עדי שי שוערה המצויין של נווה שאנן שהיה במיטבו ושמר על רשת נקייה לאורך כל המשחק והקבוצות ירדו להפסקה 0:0.
עם תחילת המחצית השנייה, עלו חניכיו של באסם עבד אלפתאח מאמן נווה שאנן כשהם נחושים ומדוייקים יותר ועליונותה של נווה שאנן הורגשה ללא עוררין וכבר בדקה ה-48, היה זה עומרי דדון מנווה שאנן שמסר בעיטת רוחב מדוייקת לרגליי הראל ג'ורנו ששלח את הכדור מעל השוער, הכניע אותו וקבע 0:1 לנווה שאנן ! מאז כיבוש השער המשיכו שחקני נווה שאנן לתקוף גלים גלים את שוערה של קריית חיים. בדקה ה-76 רצה מאמן נווה שאנן לחזק את ההתקפות של קבוצתו כשהכניס לכר הדשא את אילון ג'ורנו שהיה מצויין ובתוספת הזמן בדקה ה-94 הוא מקבל כדור מבעיטה חופשית מיונתן והאסי ואילון ג'ורנו לא מהסס בועט בחוזקה מעל לשוער לפינה השמאלית של השער, מכניע אותו וקובע גם את תוצאת המשחק, ניצחון ענק ומרשים 0:2 לנווה שאנן ! יש לציין, כי שופט המשחק הראשי איתיי פיינשטיין שפט את המשחק ברמה גבוהה, מדוייק, חלק ללא טעויות ובהגינות רבה המסייעים לצידו על הקווים הקוון טל חרמון והקוון ברק רוי.
חניכיו של באסם עבד אלפתאח, מאמנה של הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין והפגינו נחישות רבה לאורך כל שלבי המשחק ובסיום המשחק אמר לכתב "חיפה ספורט": "כל הכבוד לבחורים שלי שלחמו על כל כדור במגרש, במחצית בחדר ההלבשה נתתי להם הוראות והם ביצעו אותם על כר הדשא. שאפו לכל השחקנים ששיחקו כדורגל קבוצתי במיוחד עליי לציין את רון אוסמו שהיה מצויין, שיחק שקט וטקטי והראה עליונות רבה במשחקו. אני שמח על עוד 3 נקודות אך הליגה עוד ארוכה ואנו רק בתחילתה ועוד יש לנו גם הרבה מה לשפר במשחקנו. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו ממשיכים עם הפנים קדימה וחושבים על משחק החוץ הקשה שלנו הקרוב שייערך ביום שישי (3.11) בביתה ובמבצרה נגד קבוצתה החזקה של "הפועל עירוני אור עקיבא".
 הרכב "מכבי נווה שאנן אלדד": עדי שי (שוער), כהן ניסן, גולדבאום עידן, שבאט אמיר, אוסמו רון, פרץ אור, רמיחאת אחמד אבו עובידה (58), דדון עומרי, אביסריס אייל (62) והאסי יונתן, לוי נתנאל, ג'ורנו אילון (76), גו'רנו הראל, מלאדה אמלקו (83), מראענה מוחמד, סיטון רפי (90).

(צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד" / צילום: אדיר יזירף).
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.