בום בום בואומן -ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | ניצחון בכורה למכבי "הנטר" חיפה על נס ציונה, בואומן הציל את הירוקים עם שלשה 1.2 שנ' לסיום המשחק. בואומן: "הפוטנציאל שלנו גדול יותר" 

מכבי "הנטר" חיפה רושמת ניצחון בכורה העונה לאחר שלשה מדהימה של ברנדון בואומן 1.2 שנ' לסיום המשחק, בואומן גם היה השחקן המצטיין במשחק כולו עם 30 נקודות. מכבי לא הציגה משחק משכנע, במיוחד לא בחצי הראשון. רבע שלישי טוב של הירוקים והארכה מוצלחת הרבה בזכותו של אנג'ל רודריגז העניקו לירוקים את ניצחון הבכורה. וויל גרייבס סיים את המשחק עם 0 נקודות, וויל וורקמן הציג משחק טוב עם 15 נקודות, הקפטן עוז בלייזר התעורר רק בחצי השני וקלע 10 נק'. מעל כולם כאמור התבלטו הצמד ברנדון בואומן עם 30 נק' ואנג'ל רודריגז שרשם שורה סטטיסטית מרשימה שכללה 20 נק', 7 אס', 4 ריב', 4 חט' וגם 5 איבודי כדור.
צילום: חגית אברהם.
הירוקים פתח עם: רודריגז, בורדיון, וורקמן, בלייזר ובואומן.

צילום: מנהלת ליגת העל.
הרבע הראשון העונה ברוממה היה רבע שיוויוני כאשר כל קבוצה שמרה על ההתקפות שלה וקלעה, בורדיון היה הטוב בשורות הירוקים, דניאל קופרברג נכנס למשחק בשלב מוקדם וקלע 2 נק' מהקו, גם רועי הובר עלה מהספסל ותרם שלשה, בצד של נס ציונה היה זה ג'ונסון שקלע 12 נק' מתוך ה-19 של נס ציונה ברבע, ובסיום הרבע התוצאה הייתה 19:19. לרבע השני עלתה רק קבוצה אחת, עירוני נס ציונה, שרצה והצליחה לפתוח פער מהירוקים 33:21, מכבי קלעה בחמש הדקות הראשונות של הרבע 2 נק' בלבד! נס ציונה המשיכה לשלוט ולהכתיב את הקצב, כאשר בצד השני הירוקים לא מצליחים לייצר נקודות, גרייבס ובלייזר פשוט לא פגעו ומי שעוד איכשהו שמר את מכבי בפער סביר היה, אנג'ל רודריגז. לקראת סיום המחצית מכבי הצליחה ללחוץ ולחטוף כמה כדורים, באומן עם 4 נקודות רצופות מהקו מזער נזקים ומכבי ירדה בפיגור 5 בלבד, 42:37. 
צילום: חגית אברהם.
מכבי המשיכה את החצי השני בדיוק כמו שהיא סיימה את הראשון, מומנטום בעיקר בזכותו של בואומן שקלע 5 רצופות, סלים של בלייזר ו-וורקמן סגרו ריצה אדירה של הירוקים עם 21:1 כולל החצי הראשון, ומכבי מצאה עצמה ביתרון מבטיח 52:43. וורקמן ובואומן הורידו את הירוקים בסיום רבע שלוש ביתרון 61:55. נס ציונה פתחה את הרבע הרביעי עם טירוף בהגנה והאורחים נטלו לעצמם את ההובלה 70:67. הרבע המשיך להיות צמוד במצב של 71:71 נס ציונה הלכה להתקפה אחרונה החטיאה ולקחה ריבאונד, גוט קיבל את הכדור מחוץ לקשת ונתן לנס ציונה יתרון שלוש, שהשעון מראה 1.2 שניות לסיום, גמור? לא אם זה תלוי בבואומן שתפר שלשה הרבה מחוץ לקשת על הבאזר ושולח את הקבוצות להארכה. בהארכה הירוקים כבר היו בשליטה, אנג'ל רודריגז עם שלשות חשובות והגנה טובה של מכבי נותנת לה את הניצחון 89:58.
צילום: חגית אברהם.

השחקן המצטיין במשחק ברנדון בואומן אמר בסיום: "ברגע שנכנסו למומנטום הצלחנו, הלך בהגנה בהתקפה. במהלך האחרון הדברים השתבשו אז יצאתי לקחת את הכדור היה לי מזל והכדור נכנס. פתחתי חלש, אני שמח שזו התרומה שלי בסיום המשחק. יש לנו פוטנציאל להיות קבוצה טובה יותר, רק חזרנו ממסע המשחקים מארה"ב, אנחנו יכולים יותר טובים."

קלעים מובילים במכבי: בואומן 30 נק', רודריגז 20 נק', 7 אס', 4 ריב' ו-4 חט', וורקמן 15 נק', בלייזר 10 נק', בורדיון 9 נק'.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.