מכבי חיפה: זנטי מסרב לחתום

מאת רובי לוי | הירוקים מתחילים בהכנות למפגש מול מכבי פ"ת, קלאוס ימשיך בחוד הירוק. עמית זנטי הצעיר מסרב לחתום על חוזה חדש בקבוצה. אזולאי נותח בהצלחה  

סאגת עמית זנטי ומכבי חיפה רחוקה מלהסתיים. השחקן בעצת סוכנו מסרב לחתום על חוזה חדש בקבוצה. לפי גורמים המקורבים למו"מ, לשחקן הוצע חוזה חדש מכובד מאוד, בסכומים גבוהים יחסית למעמדו של השחקן. זנטי עצמו לא הסכים ודרש סכומים גבוהים יותר. לפי שעה שורר נתק בין הצדדים, זנטי מתאמן עם הקבוצה אך יושב ביציע בלי קשר ליכולת שלו. למעשה החל מחודש ינואר זנטי יהיה רשאי לנהל מו"מ עם כל קבוצה שתחפוץ בו. אך על פי הערכות, לזנטי לא יהיה פשוט למצוא קבוצה שתקלוט אותו, מכיוון שאמנם השחקן מסיים חוזה בקיץ, אך כל קבוצה שתרצה אותו תצטרך לשלם בעבורו למכבי חיפה דמי השבחה.
צילום: האתר הרשמי.
ובתוך כך, במועדון מתכוננים למפגש מול מכבי פתח תקווה בסוף השבוע. הערכות הן כי לוזון לא יבצע יותר מידי שינויים בהרכב, לוזון אמר לסובבים אותו כי המטרה שלו היא לייצב את ההרכב. מי שכמעט בוודאות יפתח בהרכב הוא היווני קלאוס, היווני אמנם לא כבש עדיין אבל במפגש האחרון מול מ.ס אשדוד היה אחד השחקנים היעילים על המגרש עם 4 בעיטות לעבר שער היריבה. מי שעוד צפוי לקבל אשראי בהרכב הירוקים הוא המגן הצעיר רז מאיר שעלה במשחק האחרון על חשבונו של בן הרוש המורחק וגם הוא הציג יכולת טובה עד שהוחלף.
צילום: חגית אברהם.
שלומי אזולאי נותח בהצלחה אמש בפינלנד. השחקן צפוי לעבור כעת תקופת שיקום, בכל מקרה לפני ינואר השחקן לא צפוי לשוב לפעילות ומכבי חיפה תצטרך להסתדר בלעדיו.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.