הפועל חיפה: ניצחון שני

מאת מערכת האתר | הפועל חיפה משיגה ניצחון ליגה שני ברציפות על הפועל גליל עליון\צפת, 79:74 אברהמי: "היינו קצת חסרי ביטחון"

הפועל חיפה ארחה הערב במסגרת המחזור השני את הפועל גליל עליון/צפת והשיגה את ניצחונה השני העונה. הפועל אחרה לראשונה העונה ברוממה והצליחה להשיג ניצחון שני ברציפות במסגרת הליגה. חניכיו של שרון אברהמי הצליחו להתגבר על התבוסה הקשה שספגו במהלך השבוע נגד ר"ג/גבעתיים, והשיגו את הניצחון החשוב. הפועל קיבלה משחק טוב מאוד מהזר למרקוס ריד שעד כה היה מאופק משהו, לריד היו 19 נק' ב-62 אחוז מהשדה. ניב משגב הצעיר עלה מהספסל ותרם 12 נק' חשובות.

המשחק היה צמוד וברבע הראשון היו אלה האורחים שירדו ביתרון 18:15. ברבע השני המשחק הצמוד נמשך והייתה זו הפועל חיפה שירדה ביתרון 38:36. המשחק המשיך להיות צמוד והרבע השלישי הסתיים בשיווין 57:57, ברבע הרביעי האדומים הצליחו לעשות ריצה קטנה של 7:0 בדרך ל-77:70, יתרון שהספיק לאדומים לניצחון 79:74.

מאמן הקבוצה שרון אברהמי אמר בסוף המשחק :
"משחק בית ראשון, לפני הכדורסל אווירה מדהימה לא יודע כמה ספרו פה אבל הרגשנו אותם כגב שלנו
אחרי התבוסה במשחק גביע לבוא ולהראות התייצבות כזאת אני רק יכול לדמיין מה יקרה שנהיה במומנטום נרוץ וננצח משחקים. מבחינת המשחק, משחק קשה כמו שציפינו קבוצה שבאה עם זר אחד, פחות לחץ.
אנחנו באנו קצת חסרי בטחון ולשמחתי ידענו אחרי מינוס של 5 הפרש ב4-5 דקות לסוף לעשות עצירות גדולות ולנצח במהלכים טובים אנחנו שמחים מכל ניצחון עם הפנים קדימה אנחנו צריכים להשתפר בכדורסל זה ברור מאוד מאוד שמחים מניצחון ומהאווירה שהייתה."

קלעים מובילים בהפועל: ריד 19 נק', רומרו 14 נק', אוראל לב 12 נק', ניב משגב 12 נק', אופיר הובר 8 נק'.
צילום: מועדון הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.