חזרו לסורם - הפסד לנשר

מאת רובי לוי | עירוני נשר רושמת הפסד נוסף העונה (חמישי) הפעם להפועל קטמון בטדי. ליעד מרדכי: "השתלטנו מאוחר מידי" 

שבוע חלף מהניצחון הגדול של עירוני נשר על הפועל תל אביב, וכאילו לא היו דברים מעולם. חניכיו של טיאר נוצחו אמש (שני) בידי הפועל קטמון בתוצאה 3:2 במשחק שנערך באצטדיון טדי. הפועל קטמון כבר היו ביתרון 3:0 עד הדקה ה-67. שחקני עירוני נשר הציגו משחק נרפה ואיפשרו למקומיים לשלוט ולהכתיב את קצב המשחק למן ההתחלה.

ג'ורג' אקפביו שחקנה של קטמון העלה את קבוצתו ל-1:0 כבר בדקה ה-6, כאשר הגיע לאחד על אחד מול נשר ניב אנטמן וכבש שחקני עירוני נשר טענו לנבדל (לפי המצלמות היה זה מקרה גבולי). בדקה ה-50 ניסן דנון הגיע ראשון לכדור חוזר ברחבה וכבש מקרוב את ה-2:0, בדקה ה-67 שוב היה זה אקפביו שניצל את האיטיות של הגנת נשר וכבש לאחר כדור רוחב. בדקה ה-83 ניצל ליעד מרדכי הרחקת כדור רעה של הגנת קטמון וכבש מקרוב, בדקה ה-87 שער של עלי כנאנה הפיח תקווה בקרב שחקני נשר, אך זה היה מעט מידי, מאוחר מידי ובסיום כאמור 3:1 לקטמון.

ההפסד השאיר את עירוני נשר מתחת לקו האדום עם חמש נקודות בצוותא עם מכבי הרצליה שגם לה 5 נקודות. במחזור הבא תארח עירוני נשר את מוליכת הטבלה והקבוצה הלוהטת של השבועות האחרונים, הפועל כפר סבא.

כובש השער המצמק ליעד מרדכי אמר לחיפה ספורט: "המשחק נגד הפועל נתן לנו ביטחון באנו מוכנים, אבל פתחנו לא טוב בכלל את המשחק. השתלטנו לקראת הסיום אבל היה מאוחר מידי כי כבר קבלנו 3 וקשה מאוד לחזור מזה."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.