מכבי חיפה מציגה: מתיחת פנים

מאת רובי לוי | מכבי חיפה כדורעף נשים, מציגה קבוצה חדשה לגמרי, ללא זינובר ושני פחם אך יחד עם חיזוק מהאלופה ושתי שחקניות בעלות רזומה מרשים, השמיים כרגיל עבורן הם הגבול. חיים קסל: "מכוונים לצמרת הגבוהה ואז לתארים" 

מתיחת פנים, אין הגדרה אחרת למהפך שעברה מכבי חיפה בכדורעף נשים לקראת העונה הקרובה. הפינלסטית ומחזיקת הגביע מציגה קבוצה חדשה לחלוטין. הקפטנית אניטה גליק ואחת השחקניות החשובות, קוקי זינובר עזבו את הקבוצה, כמותן גם שני פחם, אלה קולנגורוב ואליאנה חזן. הירוקות מהכרמל מציגות קבוצה חדשה, כאשר גם שלושת הזרות הדומננטיות שוחררו מהקבוצה. הירוקים יצטרכו למצוא מענה להעדרן של הצמד חנה קירשצ'נקו ויוליה אנדרושקו שהיו מעמודי התווך של הקבוצה בעונה שעברה.
אחת השחקניות שתולים בה לא מעט תקוות בקרב הקבוצה, היא הרוסיה אירנה קלימנובה שמשחקת בתפקיד חוסמת אמצע, קלימנובה בת ה-30 שיחקה בעונה החולפת בליגה הרוסית הראשונה במדי וי.קיי טיומאן. הזרות הנוספות שהצטרפו לקבוצה הן: אנסטסיה ברבנשיקובה ששיחקה בעונה החולפת במדי האלופה הפועל כפר סבא, מי שתהיה קפטנית הקבוצה לעונה הקרובה היא נטליה נזרובה בת ה-29, גם היא בעלת עבר בליגה הרוסית הראשונה ומשחקת בתפקיד המצליבה, הקבלנית דריה דזיובה הגיעה ממכבי רעננה.

כמו כן החזירו הירוקים את המוסרת ענבל פלג, שחוזרת מהשאלה של שנתיים באקדמיה למצוינות בוינגייט. ענבל, שחקנית בית שגדלה במועדון ונמצאת בו מגיל 12. מי שסוגרת את רשימת הרכש המרשים של הירוקות מהכרמל, הן: הליברו קטרינה זילברמן מק.ק. ת"א והקבלנית טלי מרמן מהפועל כפר סבא. הקבוצה צירפה גם את המתאזרחת שהגיעה מקנדה גיא ג'ורדן, גם תמר שטיין מאור רביב שהיו כאן בעונה שעברה ימשיכו עם הקבוצה עונה נוספת.

גם בעמדת המאמן אנו עדים לשינוי, לאחר שבשנה שעברה עמד על הקווים המאמן האזרי, אלכסנדר צ'רבייקוב שהלך לעולמו טרם עת, החליטו במועדון הירוק להעניק את המפתחות למאמנת קטיה פודולינסקי כאשר עוזריה יהיו תומר תירוש וקוסטה צרפחין. על כול אלה כידוע ינצח המנהל המקצועי הבכיר, חיים קסל. בקבוצה יודעים שעדיין מוקדם לדעת לאן פנייה של הקבוצה מועדות במדויק, אבל ברור שהכוונות והמטרות הן לכוון לכל התארים.

חיים קסל מנהלה המקצועי של הקבוצה אמר לחיפה ספורט: "המטרות של הקבוצה הן כמו תמיד, להיות בצמרת הגבוהה ולהגיע בזמן הנכון ובכושר הכי טוב על מנת לזכות בתארים".

תמונות: מתוך הפייסבוק של מכבי חיפה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.