בוזורגי יסדר - ניצחון לרובי

מאת תומר חצבני | ניצחון חוץ חשוב מאוד להפועל רובי שפירא, בוזורגי כבש ולא חגג מול האקסית. בוזורגי: "זה עוד צעד בדרך למטרה" 

הפועל רובי שפירא מנצחת במשחק חוץ קשה מאוד את מכבי צור שלום ומצליחה להשיג את הניצחון השני ברציפות שלה העונה. אולי זה מזג האוויר החם והשעה הקשה, שגרמו לנו לראות משחק ברמה לא ממש גבוה. שחקני שתי הקבוצות לא ממש הצליחו להתעלות. היה זה החלוץ אלון בוזרגי שהצליח לכבוש מול קבוצתו בעונה שעברה ולהעניק להפועל רובי ניצחון יקר. להפועל רובי כעת 12 נקודות והיא ממוקמת במקום השני, טרם סיום המשחקים במחזור ה-6.
בוזורגי דוחק פנימה. צילום: חגית אברהם.
כ-450 צופים הטריחו עצמם ביום החם הזה, לאצטדיון העירוני בקריית ביאליק, וראו משחק די פושר שלא התעלה לרמה גבוהה. בדקה ה-64 נותרה צור שלום בעשרה שחקנים לאחר שהאלי מנעא הורחק. בדקה ה-70 כדור רוחב נפלא של דניאל ברק שחזר מפציעה ועלה כמחליף, מצא את רגלו של אלון בוזורגי שדחק פנימה, ספיידרמן כיבד את קבוצתו בעונה החולפת ולא חגג.
ורץ לספר לחבר'ה. צילום: חגית אברהם.
אלון בוזורגי חלוץ הפועל רובי שפירא, אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "ידענו לקראת מה אנחנו מגיעים, משחק קשוח וקשה. הם מאוד הקשו עלינו אבל היינו סבלניים וחכמים, אני שמח שהייתה לי את הזכות להבקיע ולהביא שלוש נקודות לקבוצה, בשביל זה הביאו אותי. אני מאוד גאה בחברים שלי, אנחנו צריכים להמשיך. זה עוד צעד בדרך למטרה."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.