לכלוכית: רק 2:1 לרובי בגביע

מאת יובל מרון | קבוצת האוהדים עם ניצחון דחוק, קובלסקי ואוחיון כבשו, חילופי דברים מכוערים בין בן עשור לאוהדים. דניאל ברק: "לא רוצה להתייחס לתקרית, שמח שעלינו" 

לאחר פגרה מאולצת בעקבות אי הופעתה של הפועל שפרעם בשבוע שעבר, במסגרת סיבוב ו׳ של גביע המדינה אירחה אחר הצהריים הפועל את רובי את מכבי טמרה. הפועל רובי עלתה אל כר הדשא במשחק החגיגי כאשר היא ממוקמת בפסגת טבלת ליגה א׳ צפון. מנגד, האורחת ממוקמת במקום הרביעי בטבלת ליגה ג׳ מחוז גליל תחתון עם מאזן מושלם העומד על שלושה ניצחונות בשלושת משחקיה הראשונים. ניחוח נוסטלגי הורגש בקרב 250 האוהדים ביציעים האדומים עקב קיום המשחק במגרש אבי רן, מגרש בו זכו לראות רגעים מרגשים והיסטוריים בעברו הקצר של המועדון. עודד קוטר בחר להעלות בהרכב התקפי למדי עם הצבתם של בן עשור ובוזורגי בחוד. באשר לחוליית ההגנה, עאהד עזאם הוצב בעמדת המגן ימני כאשר הקפטן אור שלזינגר הוצב באגף הנגדי.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-9 עלי ניסה את מזלו מחוץ לרחבה, עבדי הדף היטב. שתי דקות לאחר מכן, מספרת של קובלסקי הגיע אל ראשו של בוזורגי, עבודי בהצלה נוספת מנע מספיידרמן לכבוש בנגיחה. בדקה ה-22 דיאב בעט מחוץ לרחבה, עבודי הדף לקרן אותה הרים ברק במדוייק להרשקוביץ, הנגיחה של הבלם נעצרה בקורה. בדקה ה-34 השער המוצדק הגיע, דיאב הגביה כדור קרן לרחבה, יוני אוחיון נגח פנימה וקבע 1-0 אדום מקרוב. ארבע דקות לסיום המחצית הראשונה, באחת מהתקפותיה הבודדות במשחק טמרה השוותה, עוואד ניצל השמטה של זיסקינד וגלגל פנימה, 1-1.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-50, ברק ניער מעליו את בלם האורחת אולם הבעיטה של הקשר ממרכז הרחבה חלפה בסמוך לקורה. בניגוד למחצית הראשונה, האדומים שחורים התקשו להגיע למצבים ממשיים. בדקה ה-75 קובלסקי ניצל ערבוביה ברחבה כדי לנגוח בחופשיות לרשת, 2-1 להפועל רובי. בסיום, קבוצת האוהדים מעפילה לסיבוב הבא אך מעלה תהיות רבות באשר ליכולת אותה מציגים חניכיו של עודד קוטר. תקרית מכוערת נרשמה בין כמה מאוהדי הקבוצה לשלומי בן עשור שקיללו את החלוץ בטענה כי הוא הולך למשחקיה של מכבי חיפה, החלוץ ענה לטענות ושחקני הקבוצה נאלצו להרחיקו מהאיזור.
צילום: חגית אברהם.
שחקן הקבוצה דניאל ברק אמר לחיפה ספורט בסיום: ״ניצחנו, עשינו את העבודה ועלינו ושזה מה חשוב. הגענו להמון מצבים ולא ניצלנו אותם וספגנו שער משום מקום, בגביע חשוב בעיקר הניצחון. טמרה יצרה צפיפות מטורפת והקשתה עלינו, ניסינו לפצח את ההגנה שלהם וזה לא תמיד עבד, אבל בסופו של דבר הצלחנו וזה מה שחשוב. אנחנו מקווים לקבל הגרלה טובה שתקדם אותנו עוד קצת. אני לא רוצה להתייחס לתקרית בסיום המשחק כי אני לא כל כך יודע מה קרה, מי שצריך יטפל.״

הרכב הפועל רובי: חיים זיסקינד, עאהד עזאם, אמרי קובלסקי, אור הרשקוביץ, אור שלזינגר, יוני אוחיון, סעיד דיאב, איימן עלי(64, נתן נודלמן), דניאל ברק, שלומי בן עשור(86, ראזי מאנסור), ואלון בוזורגי(75, שחר בן ארי).

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.