על זמן שאול

מאת רובי לוי | מו אלאך צפוי לנחות בישראל ב-48 שעות הקרובות על מנת לסגור את תנאיו. המועדון ימתין לפגרה על מנת לבצע שינויים, לוזון ישוחרר אחרי סכנין? באתר האוהדים של ויטסה מסמנים את האנק פרזר כמועמד לאימון הקבוצה 

במכבי חיפה מחכים לפגרה על מנת לבצע שינויים במערך המקצועי של הקבוצה. מי שכזכור צפוי להוביל את המערך הוא מוחמד אלאך המכונה "מו". ההולנדי שכבר היה בישראל צפוי להגיע הנה שוב ב-48 שעות הקרובות על מנת לקדם את הצטרפותו המיידית לקבוצה. הערכות הן כי עד למשחק מול בני סכנין לא צפויה כל הודעה על שינוי, והירוקים ינצלו את הפגרה על מנת לנסות ולעשות זאת באופן מסודר.
צילום: חגית אברהם.
גורם בכיר סיפר לחיפה ספורט כי כרגע יש הבנות ושום דבר לא סגר ב-100 אחוז, ובמועדון מעדיפים להתייחס אליו כמועמד מוביל. ההולנדי אמנם נמצא תחת חוזה בויטסה, אך כבר אתמול פרסמנו כי מנכ''ל ויטסה ארנהיים, יוסט דה ויט אישר כי הוגשה הצעה מצד מכבי חיפה על המנהל המקצועי של המועדון מוחמד אלאך ונראה כי גם ההולנדים השלימו עם מעברו. יתכן כי ההולנדים ידרשו פיצוי כספי עבור אלאך, שבכל מקרה מסיים חוזה בסיום העונה הנוכחית. באתר האוהדים של ויטסה נכתב הערב כי אלאך צפוי להיות הקרוייף של מכבי חיפה, באותה כתבה הוזכר גם שמו של המאמן האנק פראזר כמי שמועמד להגיע יחד עם אלאך לעמדת מאמן הקבוצה.
האנק פרזר.
אין ספק שאלאך יעדיף להביא צוות משל עצמו, אך עדיין לא ברור עם זה יקרה במיידי ואיך זה ישפיע על המאמן הנוכחי. נדמה כי לוזון נמצא במועדון הירוק, "על זמן שאול". גם בגזרת האוהדים מצבו של לוזון, לא טוב בלשון המעטה. ארגון הקופים הירוקים הוציא הערב הודעה לפיה הם לא רוצים את גיא לוזון במכבי חיפה, ויתכן שעוד יהיו לכך השלכות במשחק הליגה הקרוב.
מו אלאך.
ובתוך כך, ארגון שחקני הכדורגל בישראל, פנה למכבי חיפה בדרישה להתנצל על העובדה שאנשי מכבי חיפה בדקו בפלאפונים האישיים של השחקנים ואף איימו בתביעה, במקרה ולא תצא התנצלות. ממכבי חיפה נמסר בתגובה: "לאחר מספר הדלפות שקריות ופוגעניות לתקשורת כנגד שלושה שחקנים, החליטו שחקני הקבוצה, על דעת עצמם, להתארגן ולמצוא את המדליף. השחקנים החליטו בהסכמה מלאה של כל המעורבים לבדוק את מכשירי הפלאפון ובכך לעשות סוף לאירועים. יובהר כי בשום שלב המועדון לא דרש מהשחקנים לבדוק את מכשירי הטלפון".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.