קריאף מועמד להפועל חיפה

מאת יובל מרון | קשר עירוני קריית שמונה מאוכזב ממעמדו, גורם בכיר בקבוצה: ״האופציה קיימת״, המועדון ערך ערב קריוקי

אחת מרכישותיה האפשריות של הפועל בחלון ההעברות הקרוב הוא קשרה של עירוני קריית שמונה אופיר קריאף. קריאף בן ה-26 אינו נכלל בתוכניות של חיים סילבס ולמעשה אקס בית״ר ירושלים אינו נכלל בסגל של הקבוצה הצפונית במשחקיה מתחילת העונה. הרקע לחוסר שיתופו אינו מקצועי ושחקנים בקבוצה מעידים כי קריאף מתבלט לחיוב באימונים.

בעקבות כך ובעקבות רצונו של קלינגר לעבות את חוליית הקישור האדומה, קריאף מהווה מועמד רציני לחיזוק הקבוצה. כזכור, בתום מועד ההעברות בחודש ספטמבר החלו מגעים בין הקבוצות אך בסופו של דבר המעבר לא יצא לפועל. גורם בכיר במועדון התייחס לנושא ואמר לאתר חיפה ספורט: ״אופיר קריאף מהווה אופציית חיזוק עבורינו.״
צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי.
במסגרת הידוק הקשר החברתי שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי והניהולי ובנות זוגם של המועדון חגגו אתמול בערב גיבוש במועדון ה"וייב" בחיפה. את הערב יזם, הזמין והינחה הבעלים יואב כץ. בערב צויינה חתונתו של שחקן הקבוצה רסמוס סויסטאד שאף קיבל מתנה מכץ לרגל נישואיו. הערב כלל ארוחה עשירה, משחקי חברה, קריואקי ומסיבת ריקודים.שחקני הקבוצה אופק פישלר ומקסים פלקושצ׳נקו המריאו עם הנבחרת הצעירה לקראת צמד המשחקים נגד נבחרת קוסובו ונבחרת גרמניה.
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.