יסתדרו ללא מאבוקה

מאת אדיר יזירף | הירוקים קיימו מפגש אוהדים בקניון חיפה. לקראת נתניה, סיכויים קלושים שמאבוקה ישחק, גרשון יפתח 

ארנסט מאבוקה מגנה של מכבי חיפה, מתקשה להחלים מהפציעה אותה הוא סוחב וכפי הנראה לא יקח חלק במשחק הקרוב מול מכבי נתניה. במכבי חיפה לא יקחו סיכון שיכול לגרום להחמרת הפציעה. מי שיתפוס את מקומו של הניגרי יהיה רז מאיר. פצוע נוסף שאמור ליטול חלק במפגש הוא רמי גרשון שפצוע באחת מאצבעות הרגל, אם הפציעה עדיין תפריע לו, הוא צפוי לעלות עם זריקה.
צילום: יוסף הירש.
 ובתוך כך, אמש (שני) נהרו מאות אוהדי הקבוצה אל קניון "עזריאלי" בחיפה וזאת על מנת לפגוש את שחקני המועדון אופיר מזרחי ואת שחקנה הקמרוני ארנסט מאבוקה. בין כל הקהל הרב שהגיע לקניון "עזריאלי" בחיפה היה ניתן להבחין גם בילדים קטנים וגם במבוגרים גדולים ובכלל היו גם אוהדות רבות בני כל הגילאים מקטן ועד גדול.
צילום: יוסף הירש.
שחקני הקבוצה חתמו באדיבות רבה לאוהדים הרבים על מוצרי הקבוצה, היה זה מפגש שמח ביותר וססגוני שכולו ירוק ולבן. כמובן שלא נפקד מאירוע המוני זה גם האוהד הידוע לירן אלזסר הידוע בכינויו “לירן חולצה אפורה”. עוד יש לציין כי האירוע אורגן להפליא ועבר בסדר מופתי וזאת תודות למאבטחי קניון "עזריאלי" חיפה.
צילום: יוסף הירש.
היום תפתח מכירת הכרטיסים למשחק הדרבי דרבי שיערך ביום שני, 4.12, בשעה 21:00 באצטדיון סמי עופר. אוהדי מכבי חיפה יישבו ביציע הצפוני, ביציע המשפחות הצפוני ובתא הזהב. בשלב הראשון המכירה תהיה פתוחה גם לבעלי מנויים וגם לחברי גרין+. כל מנוי או חבר גרין פלוס זכאי לרכוש עד שני כרטיסים.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.