לוזון: "המאמן קובע את ההרכב"

מאת רובי לוי | גיא לוזון במסיבת העיתונאים: "המערכת יחסים שלי מול אלאך תישאר בנינו." קהת: "נוח לי בעמדה הזו"

אחה"צ קיימה מכבי חיפה את מסיבת העיתונאים לקראת המפגש מול מכבי נתניה. גיא לוזון מאמן הקבוצה ושחקן הקבוצה רועי קהת התייחסו למשחק.

המאמן גיא לוזון התייחס למשחק ואמר: "מה שקורה ביני לבין המנהל המקצועי ישאר ביני לבינו. אני נהנה מהעבודה איתו. אין משחקים לא חשובים, כל משחק הוא חשוב ואנחנו שואפים לקחת את מלוא הנקודות. בששת המשחקים האחרונים שיחקנו סוג של 433, אני אהבתי את זה. אומרים שקשה לנו נגד קבוצות שמצופפות אבל נגד סכנין ואשדוד הצלחנו יותר. אנחנו צריכים לשמור על יציבות. מכבי נתניה נמצאת בצמרת בזכות ולא בחסד וזה בהחלט משחק קשה, אבל אסור לשכוח שאנחנו מכבי חיפה ולא עוד קבוצה. אני בטוח שנראה את ההשפעה של אלאך על הקבוצה בעתיד, כדורגל זה לא הוקוס פוקוס. לסכם כרגע שקלאוס הוא כישלון או קאיו כישלון זה לא רציני ולא נכון. סיכומים לגבי שחקנים בסוף השנה. בכל קבוצה יש תפקיד המאמן קובע את ההרכב, מו לא הגיע לפה כדי להיות מאמן."

רועי קהת שחקן הקבוצה אמר: "התבאסתי מאוד מהעזיבה הצפויה של דקל, בשבילי הוא מודל לחיקוי בהתנהלות. אנחנו מכבי חיפה עם כל הכבוד לנתניה, הם עשו דברים יפים עד עכשיו אבל אנחנו מגיעים לנצח. כאשר עושים הרבה שינויים זה לוקח זמן, קשה להגדיר זמנים, אנחנו בנקודה שצריך לעבור משחק משחק. אנחנו בחדר הלבשה החזק שלנו יודעים מה אנחנו שווים. תמיד אמרתי שנוח לי יותר בעמדה שאני משחק במשחקים האחרונים, אני מרגיש יותר טוב ושמח שזה בא לידי ביטוי."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.