קאיו צפוי לעזוב בינואר

מאת רובי לוי | הירוקים ברגשות מעורבים, אלאך השקיף על הקבוצה וכתב את רשמיו. קאיו וקלאוס על הכוונת. דוס סנטוס בספק לדרבי 

במכבי חיפה קיבלו את התוצאה אמש ברגשות מעורבים, לצד מחצית ראשונה רעה מאוד, הירוקים היו קרובים מאוד לחולל מהפך ולנצח את המשחק ולולא החמצת ענק של קלאוס, הם גם היו מצליחים. המאמן גיא לוזון הפנה אצבע מאשימה לכיוון השופט ששרק על פנדל שגוי לטובת המארחת, מכבי נתניה. המנהל המקצועי מו אלאך ישב אמש ביציע ליד האנליסט של הקבוצה והרבה לכתוב דברים במחברתו.
צילום: חגית אברהם.
לפי שעה ברור שלפחות שחקן זר אחד יגיע בינואר למכבי חיפה, והערכות הן שזה יהיה בתפקיד המגן השמאלי. מי שנמצא כבר עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה הקשר הברזילאי קאיו, שהגיע לארץ בקול תרועה רמה, אך תרומתו למשחקה של מכבי חיפה דלה ביותר. במשחק אמש לא נטל הברזילאי חלק ונשאר לשבת על הספסל עד לשריקת הסיום. קאיו צפוי לקבל הזדמנות להוכיח את עצמו במשחק חצי גמר גביע הטוטו מול הפועל באר שבע שיערך ביום חמישי הקרוב. גם מעמדו של החלוץ היווני אתנסאידיס שרשם אמש החמצה גדולה לא ברור, והערכה שעל שני השחקנים האלה יסתכלו ביתר שאת לקראת ינואר הקרוב.
צילום: חגית אברהם.
הירוקים ירדו אמש מכר הדשא בנתניה עם לא מעט שחקנים פצועים, אליסון דוס סנטוס עם רגישות במפשעה לא סיים 90 דק', והקשר הבולגרי גיורגי קוסטדינוב שמתח שריר לקראת סיום המשחק. כפי הנראה שני השחקנים לא יטלו חלק במשחק גביע הטוטו מול הפועל באר שבע. דוס סנטוס לפי שעה גם בספק למשחק הדרבי בעוד כשבוע וחצי, ארנסט מאבוקה צפוי לשוב לסגל הקבוצה. מהמועדון נמסר כי: "דוס סנטוס יבדק ואז נוכל להעריך מה קורה, קוסטדינוב בסדר."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.