הפועל: מוכנים לקרב הצמרת

מאת יובל מרון | האדומים שחורים יוצאים לנתניה במטרה לשמור על הפסגה, קרב מסקרן בחוליות הקישור של הקבוצות

לאחר שצלחה את המפגשים נגד הפועל עכו, בני סכנין והפועל רעננה, תתארח מחר (18:15) מוליכת הטבלה באיצטדיון העירוני בנתניה נגד קבוצת הצמרת המקומית. בדומה לחיפאים, הקבוצה מעיר היהלומים חווה עונה חלומית עד עתה כאשר היא ממוקמת במקום ה-5 בטבלה. זכר להרחקתו במחזור החולף, שוערם של הצהובים שחורים דני עמוס ייעדר, בעקבות כך, גולן אלקסלסי המוכשר יזכה לאפודת השוער. מנגד, ניר קלינגר יזכה לסגל מלא כאשר סימן השאלה היחיד העומד בפניי המאמן הוא בנוגע לשיתופו של עדן בן בסט בהרכב הפותח. ההחלטה בנושא תתקבל בהתאם לתחושתו של החלוץ טרם המשחק.

צילום: חגית אברהם
בפן הטקטי, מאץ׳ אפ מסקרן יתקיים במרכז המגרש בין חוליות הקישור של שתי הקבוצות כאשר הבולט שבהם יתרחש בין שני שחקניה לשעבר של בית״ר ת״א רמלה, עלי מוחמד ורוסלאן ברסקי המסתמנים כתגליות העונה. כמו כן, אקס הפועל חיפה ואהוד הקהל האדום ערן לוי צפוי לפתוח בהרכב הנתיינתי, בצוותא עם סבע וקייטה, שלישיית ההתקפה המדוברת עלולה לקטוע את רצף ארבעת המשחקים ללא ספיגה אותו רשמה הפועל. מן העבר השני, קיים יתרון איכותי בולט להתקפת האדומים בהובלתם של ממן ותורג׳מן אל מול האיטיות בעורפה של מכבי נתניה ועל כן התקפות המעבר בהן מצטיינת מוליכת הטבלה עלולות להכריע את גורל ההתמודדות.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, ראסמוס סויסטאד, רוסלאן ברסקי, מקסים פלקושצ׳נקו, חנן ממן, ראדו גינסארי(עדן בן בסט) ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.