הפסד ראשון העונה להפועל

מאת רובי לוי | הפועל חיפה רושמת את הפסדה הראשון העונה. ריד הצטיין בשורות הפועל. אברהמי: "בשביל לנצח קבוצות כאלה נצטרך להיות הרבה יותר טובים" 

הפועל חיפה רושמת את הפסדה הראשון העונה, לאליצור קריית אתא החזקה. המקומיים ניצחו 96:84, על הקווים של המארחת עמד אקס הפועל שקד שוהם. הפועל לא הצליחה להיכנס למשחק ורק שלושה שחקנים קלעו בדו ספרתי, רומרו הסתבך בבעיית עבירות וירד מוקדם מידי מהמגרש. למרכוס ריד הצטיין בשורות הפועל עם 26 נק' באחוזים מרשימים מהשדה (80%). הפועל כעת במאזן 4:1 ובמחזור הבא תארח את הפועל עפולה.

הרבע הראשון היה שקול עד למחציתו, אלא שאז קריית אתא לחצה על הדוושה וברחה ל-27:17, הפועל צימקה מעט והרבע הסתיים בתוצאה 27:21 למארחים. ברבע השני קריית אתא המשיכה לשלוט והפועל לא מצאה תשובות להגנה של קריית אתא, הפועל פיגרה כבר ב-16 במהלך הרבע, ולמחצית ירדו הקבוצות שהאורחת מובילה 51:41.

גם ברבע השלישי קריית אתא לא איפשרה להפועל לחזור וגם שנדמה היה שהפועל מצמקת, קריית אתא הצליחה לברוח וירדה בסיום הרבע ביתרון 87:67 לאחר עבירה טכנית שספג מאמן הפועל, שרון אברהמי. גם ברבע הרביעי אותו סגנון משחק המשיך, המקומיים שלטו הכתיבו את הקצב וניצחו 96:84.

מאמן הקבוצה שרון אברהמי אמר בסיום: "משחק רע שלנו בעיקר בהגנה, אנחנו שומרים לא טוב. מגיע הרבה קרדיט לקריית אתא. עד היום שיחקנו הגנה טובה, היום כל מה שניסינו לא עבד. לא שיחקנו טוב גם בהגנה וגם בהתקפה, זה המשחק הכי טוב שלנו העונה, ובשביל לנצח קבוצות כאלה נצטרך להיות הרבה יותר טובים."

קלעים מובילים בהפועל: ריד 26 נק', רומרו 21 נק', לב 14 נק'.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.