הרחקת יונים בחיפה

לפני שנספר על שיטות ואו רעיונות להרחקת יונים בחיפה, בוא נקרא יחדיו את ההגדרה של המונח יונים בויקיפדיה: ישנם כ-318 מינים של יונים. היונים מונוגמיות, ומחליפות בני זוג רק במקרה של מות אחד מבני הזוג. ברגע שהקן מוכן, הנקבה תטיל ביצה אחת וברוב המקרים תטיל ביצה נוספת לאחר יום. כל אחד מבני הזוג מאכיל גוזל אחד מחלב יונים אשר נוצר בגרונם. זמן הדגירה על הביצים הוא עד 20 ימים בקיץ או עד 25 ימים בחורף. הגוזלים מוכנים לתעופה כעבור ששה שבועות מבקיעתם. היונים חיות בממוצע כ-5 שנים בטבע, אם כי בשבי נצפו יונים שחיו כ-15 שנים. היונים החיות בערים הן מסוג Columba livia, ובדרך כלל אינן עפות יותר מ-20 ק"מ ביום. היונים ידועות כנשאיות ומפיצות של מחלות בקרב בעלי חיים ובני אדם. מרבית המחלות המופצות על ידי יונים מועברות על ידי הלשלשת שלהן. מספר מחלות המועברות על ידי הלשלשת הן: אורניתוזיס, דלקת המוח, דלקת ריאות, סלמונלה וטוקסופלזמוזיס. היונים נעקצות על ידי מספר סוגים של טפילים (וקטורים) כגון פרעושים, כינים, קרדיות, קרציות, יתושים, עכבישים, וחרקים עוקצים נוספים. מחלות נוספות המופצות על ידי יונים הן מחלות תלויות וקטור כגון קדחת מערב הנילוס.

קראתם נכון את השורה האחרונה, אכן יונים מפיצות מחלות כאשר המובילה בהן היא קדחת מערב הנילוס, זהוי עוד סיבה שבגינה אנחנו חייבים מה שיותר למנוע ולהרחיק יונים מעל גגות ביתנו.

יונים על גגות היא בעיה ידועה לכל. בעיר חיפה ישנן המון שכונות הסובלות מיונים שמקננות על גגות הבתים. הפתרון היחיד לבעיה הוא הרחקת יונים בחיפה. יש למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר הרחקת יונים בחיפה ולהזמינו על מנת להיפטר מהנגע. חשוב לדעת יש היום המון טכניקות של הרחקת יונים בחיפה, והם לאו דווקא צריכים לפגוע פיזית בחיה המסכנה. הרחקת יונים בחיפה לא חייבת להיות דבר מכאיב, והיום יש אמצעיים טכנולוגיים מתקדמים מאוד.

יש לזכור בכל פנייה לבעל מקצוע באשר הוא, ובפרט הרחקת יונים בחיפה, עליכם לוודא שיש לו רישיון מפעיל בתחום הרלבנטי אותו אתם דורשים. השוק מוצף במה שנקרא חאפרים לרוב ואז במקרה של תקלה או אפילו נזק אין לכם למי לפנות. הזמנתם, הרחקת יונים בחיפה? בקשו לראות תעודה מטעם משרד הבריאות. ישנה אפשרות מרחיקה לכת יותר והיא לבדוק באתר הממשלתי של משרד הבריאות עם אותו נותן שירות בתחום הרחקת יונים בחיפה, הוא מורשה.

לסיכום, השתדלו לבצע סקר מקיף ובדיקת מורשות של נותן השירות בתחום הרחקת יונים בחיפה, בצעו גם השוואת מחירים ובדקו טוב, טוב מהי הטכנולוגיה של אותו הרחקת יונים בחיפה. בדקו שזה לא איזה חומר כימי שחלילה פוגע ביונה או אז עדיף לוותר על אופציה זו.

הרחקת יונים בחיפה, השיטות:

ישנם המון מומחים בתחום הרחקת היונים שגורסים בשיטות אלו ואחרות. יש שיטות הפועלות על ידי רעש על קולי, שגורם ליונים פשוט לעזוב את המקום. שיטה פועלת באמצעות חיישנים, וזוהי אחת השיטות הטובות והמתקדמות בעולם, אם כי גם אחת היקרות. הרעיון פשוט, החיישן יודע לזהות את הסאונד של היונה ושולח לה באופן אוטומטי רעש על קולי, שגורם לה להתעופף מהאיזור.

בהרחקת יונים יש גם שיטות הרבה יותר פשוטות. דמיינו דחליל שעומד באמצע הגינה, האם יונים מתקרבות אליו? ובכן, התשובה היא לא חד משמעית. עכשיו נתוני השירות בתחום הרחקת יונים בחיפה, תירגמו את הגינה לגג שלכם, ואת הדחליל לסוג של ציפור גדולה, בדרך כלל עורב, ועל פי רוב שיטה זו עובדת אם כי אין לה 100 אחוזי הצלחה.

הרחקת יונים בחיפה בשיטה בסרט טייפ. בשיטה זו כפי שכבר הזכרנו בתחילת הכתבה, לוקחים לוח בדרך גודלו הוא כמטר כל 30 ס"מ מקסימום ומניחים אותו באיזור הרצוי, אם נחיתת היונה על אותו הלוח היא סוגרת מעגל שגורם לה לזרם קל, והיא מתעופפת לדרכה. אגב, שיטה זו הוכחה כיעילה ביותר אם כי גם למסובכת ביותר, שכן מדובר על הנחת לוחות בגדלים מאוד מגבילים וכמו שנאמר, שיטה זו טובה להרחקת יונים בחיפה אך ורק באדן החלון או בכניסות לגגות רעפים.

צפו בסירטון וקבלו שיטה ביתית להרחקת יונים בחיפה:
הרחקת יונים בחיפה - אפשר לעשות זאת גם לבד.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.