עיטור העוז - ניצחון גדול למכבי

מאת רובי לוי | ניצחון חוץ חשוב לירוקים על הפועל תל אביב בגן נר. עוז בלייזר הצטיין עם 29 נקודות ושיא קריירה. בלייזר: "מקווה שזה ידחוף אותנו קדימה"   

מכבי "הנטר" חיפה מצליחה להשיג ניצחון חשוב מאוד על הפועל תל אביב 95:74. לאחר רצף הפסדים רע מאוד, תוך שהיא מציגה משחקים חלשים ונרפים, התעלו הערב חניכיו של עופר רחימי והצליחו לנצח. המשחק כאמור נערך במגרש בגן נר בגלל עונש רדיוס של המארחת הפועל תל אביב. מכבי שלטה בכל הרבעים וניצחונה הערב לא הוטל בספק. הירוקים נהנו סוף סוף, ממשחק גדול של הקפטן עוז בלייזר שהצטיין עם 29 נקודות ושיא קריירה. בלייזר הציג משחק מעולה בשני צידי המגרש עם 10 ריב' ו-2 חטיפות. גם באומן שלא פתח תרם מהספסל 17 נקודות.
צילום: חגית אברהם.
מכבי "הנטר" חיפה פתחה עם: רודריגז, בורדיון, מרטינז, בלייזר ובאקנר.

המתאזרח הצרפתי בורדיון שעלה בחמישייה פתח את הרבע הראשון עבור הירוקים עם שלשה, מכבי נכנסה טוב לרבע הרבה בזכות עוז בלייזר שקלע נהדר. סל של גוני יזרעאלי סגר את הרבע הראשון ביתרון ירוק 26:18. ברבע השני הירוקים המשיכו להראות טוב וסל של רודריגז ניתן למכבי יתרון 38:25. הפועל תל אביב הגיבה עם ריצת 8:0 וצימקה את ההפרש. שוב היה שם עוז בלייזר עבור הירוקים עם סל חשוב שהעלה את מכבי ליתרון 11, הפועל צימקה בסיום הרבע ובמחצית מכבי הובילה 49:41.
צילום: חגית אברהם.
הירוקים פתחו את המחצית השנייה בסערה, הציגו משחק הגנה נהדר הרבה בזכות באומן ובלייזר והצליחו להגדיל את ההפרש מהפועל תל אביב. סל של ווילי וורקמן שהציג אף הוא רבע נהדר העלה את מכבי ליתרון 67:52. מכבי לא עצרה והמשיכה להגדיל את ההפרש שלשה של יזרעאלי וסל של באומן נתן למכבי חיפה את יתרון השיא במשחק (21) 75:54. 2 נקודות נוספות של בואומן  הורידו את מכבי ביתרון 77:54. ברבע הרביעי השחקנים של רחימי שמרו על ההפרש ולא נתנו להפועל תל אביב למצמצם את ההפרש. מכבי שמרה על הפרש 20 הנקודות שלה, וחמש דקות לסיום שלשה של בלייזר נתנה לירוקים יתרון 89:66. מכבי המשיכה לשלוט ולהכתיב את הקצב. השחקנים בירוק הציגו משחק הגנה נהדר הרבה בזכות המצטיין במשחק עוז בלייזר שהציג משחק מעולה בשני צידי המגרש ובסיום ניצחון ירוק, 95:74.

קלעים מובילים במכבי "הנטר" חיפה: בלייזר 29 נק' ו-10 ריב', באומן 17 נק', רודריגז 12 נק', בורדיון 11 נק', וורקמן 9 נק' 5 ריב' ו-3 חטיפות.

מאמן הקבוצה עופר רחימי אמר לאתר הרשמי בסיום: "אני לא הרגשתי שהיה קל היום. אני חושב שהשחקנים נלחמו ובאמת הרגשתי שהם שיחקו בשבילי על המגרש, התחלנו רע מאוד את העונה והאחריות קודם כל עליי. אני רוצה שהקבוצה תחבר ניצחונות וזה הכול. עוז הוא מקצוע שהרגיש שאני והקבוצה צריכים אותו והוא פשוט בא ועשה את העבודה".

המצטיין במשחק עוז בלייזר אמר: "התחלתי את העונה לא משהו וידעתי שאני צריך לבוא עם האנרגיות ודרך ההגנה. עופר ותומר אמרו לי את זה כל הזמן וזה מה שעשיתי היום. משם הגיעה התפוצצות ואני מאוד שמח שזה עזר לנו לנצח. התחלנו לא טוב את העונה ואיבדנו ריכוז הרבה פעמים, היום זה לא קרה לנו ואני מקווה שזה ידחוף אותנו קדימה".


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.