ה(מ)אלאך המושיע (?) / גילור בירוק

גילור בירוק | שמעון גילור בטור אופטימי וקורא בעיקר לסבלנות, וגם ביקורת קטנה לקהל בירוק

1. היה קצת מוזר אמש בסמי עופר. שיחקנו לא רע, הגענו להרבה מצבים, בטח שהיה שיפור לעומת המשחקים האחרונים. ולמרות זאת חלק גדול מהקהל הביע חוסר שביעות רצון. מפונקים כבר אמרנו?

2. אני מאד מחבב את סינטיהו סולליך. עלה אצלנו מהנוער לבוגרים, משקיע, נייד, מחויב, מתנהג למופת. ובכל זאת חסר לי משהו על מנת שאראה בו שחקן הרכב לגיטימי לאורך זמן. ה'משהוא' הזה הינו קבלת החלטות נכונות תחת לחץ. ובמלים אחרות. סינטיהו לא מפספס כמעט אף הזדמנות לקבל את ההחלטה השגויה. וחבל.

3. לפני כחודש אמר לי חבר: "לא יכול להיות שהקשר האחורי הקבוע של נבחרת בולגריה יהיה כל כך חלש. לא ייתכן שהברזילאי שנתן 4 עונות ברצף מספרים דו ספרתיים בשוויץ יהיה כל כך נרפה. ולא מסתדר לי מה שקורה עם זה וההוא.....". ועניתי לו את התשובה שאף אחד לא אוהב לשמוע במיוחד אחרי 6 שנות "בצורת" , אבל היא התשובה היחידה האפשרית: "סבלנות, חביבי, סבלנות"

4. איני מחסידיו של גיא לוזון, וברור לי כמו לכל בר דעת שעד כה הוא נכשל בתפקידו. יחד עם זאת מכבי חיפה חייבת, ממש חייבת לעבור מהתנהלות תזזיתית, לעידן של יציבות. היציבות , בתנאי שתלווה בקבלת החלטות מקצועית, תוביל לביטחון והביטחון יוליך ליכולת משופרת. האם בעקבות מינויו של מנהל מקצועי (או טכני או איך שתרצו לכנות אותו) נגיע סוף סוף לעידן כזה ? או במלים אחרות: האם הגיע ה(מ)אלאך המושיע ? ימים יגידו.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.