מעל כולם: רומרו כיכב בניצחון של הפועל

מאת יובל מרון | הפועל חיפה שבה למשלול הנצחונות 33 נקודות לקובני בניצחון 87:82 של האדומים נגד עפולה. אברהמי: "שמח להיות במאזן חיובי שכזה" 

לאחר שרשמה את הפסדה הראשון לעונה בשבוע שעבר נגד קריית אתא, אירחה הערב הפועל את עפולה למפגש מסקרן בהיכל רוממה. את המשחק הערב ניתן לרשום על שמו של פרננדז רומרו אשר הציג משחק אדיר עם 33 נקודות ו-13 ריבאונדים. האדומים הכתיבו את הקצב ושלטו כמעט לכל אורכו, ברבע השלישי האורחים הצליחו לצמק אבל חניכיו של אברהמי לא נתנו למשחק הזה לחמוק מידיהם, בדרך למאזן 5:1 מרשים.
צילום: חגית אברהם.
 הפועל פתחה בסערה ובתום הרבע הראשון חניכיו של שרון אברהמי כבר הוליכו 23-14. האדומים לא הורידו את הרגל מהדוושה ואל חדרי ההלבשה ירדו הקבוצות כאשר על לוח התוצאות נרשם 43-31 אדום. האורחת לא אמרה נואש ונעזרה ברבע השלישי על מנת לקזז את ההפרש ל-6 בלבד, 65-59 עשר דקות לסיום המשחק. בסופו של דבר, הפועל הצליחה לשמור על היתרון וניצחה 87-82.

צילום: חגית אברהם.
 המאמן שרון אברהמי אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "אנחנו מאוד מאוד שמחים על הניצחון. שמח מהמאזן 5:1, זה היה ניצחון טוב וחשוב. זו פתיחה טובה מאוד עבורנו, חשוב לנו לנצח את המשחקים, בהמשך אני מאמין שגם נצליח להראות יותר טוב".

קלעים בולטים להפועל: רומרו 33 נק׳ ו-13 ריב', ריד 13 נק׳, משגב 11 נק׳.
צילום: חגית אברהם.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.