שחייה: נבחרת ישראל באיטליה

מאת מערכת האתר | אגודת מכבי חיפה בשחייה קוצרת הצלחה בתחרות שחייה בינלאומית באיטליה במסגרת גביע SAPIO. נקסט אורבן ימשיכו לתמוך במחלקת הג'ודו של האגודה 

ייצוג מרשים לצבע הירוק של חיפה במסגרת תחרות גביע סאפיו שהתקיימה באיטליה בהשתתפות נבחרת ישראל בה לוקחים חלק 4 שחיינים מאגודת מכבי חיפה. בהובלתו של חנן שטרלינג המנהל המקצועי של מחלקת השחייה במכבי חיפה ומאמנם של הארבעה, יצאה השחיינים מירון חרותי, האחים לאה ורון פולנסקי ודוד גרצ'יק לייצג את ישראל בתחרות ההתנסות הראשונה לעונה. 

השחיינים הציגו תוצאות מרשימות:
מירון חרותי זכה במדליית ארד ב – 50 מ' חופשי עם תוצאה של 22.02
רון פולנסקי זכה בזהב ב – 200 מ' עם שיא חדש לגילאי 16 בתוצאה 2:01.22
לאה פולונסקי זכתה במדליית כסף עם שיא אישי חדש ב – 100 מ' חופשי בתוצאה 56.35
ובמדליית כסף נוספת עם שיא לגילאי 15 במשחה 200 מ' בתוצאה של 2:15.14

חנן שטרלינג המנהל המקצועי אמר: "התוצאות שהציגו השחיינים שלנו טובות מאוד יחסית לתקופת ההכנה אני מאמין כי שיאים נוספים ישברו באליפות החורף בחודש הבא". 

ובתוך כך, חברת "נקסט אורבן" התחדשות עירונית בראשותו של המנכ"ל יוסי כהן הודיעה על תמיכתה הרשמית כנותנת החסות הראשית למחלקת הג'ודו של אגודת מכבי חיפה כרמל זו השנה השנייה ברציפות. במסגרת החסות תתמוך החברה בפעילות המועדון ובג'ודאית ענבל שמש שמיועדת לקחת חלק באולימפיאדת טוקיו.
יוסי כהן מנכ"ל נקסט אורבן: "חברת נקסט אורבן התחדשות עירונית, גאה להמשיך ולתמוך במועדון הג'ודו של מכבי חיפה כרמל.  זו השנה השנייה בה נצעד יחד בדרכה המאתגרת של הג'ודאית ענבל שמש כנותני החסות הראשית ונמשיך ללוותה עד להשגת המטרה: אולימפיאדת טוקיו!
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.