לא אלאך - רק תיקו למכבי חיפה

מאת רובי לוי | תיקו 1:1 למכבי חיפה בנתניה, החמצה גדולה לקלאוס. סלליך כבש, בוזגלו ערך את הבכורה. לוזון: "לא ניצחנו בכלל טעות שופט"

מכבי חיפה סיימה הערב את משחקה מול מכבי נתניה בתוצאה 1:1 (סלליך כבש למכבי), המשחק נערך בנתניה. הירוקים הציגו יכולת רעה מאוד במחצית הראשונה ובמזל לא היא לא ירדה בפיגור גדול, מנגד המקומיים קיבלו פנדל שלא היה. במחצית השנייה הירוקים היו טובים יותר, השוו את התוצאה ולולא החמצות גדולות של חלוציה, הייתה יכולה גם לנצח. רמי גרשון פתח כקפטן הקבוצה, מאור בוזגלו ערך את הופעת הבכורה במדים הירוקים.
צילום: האתר הרשמי.
כבר בדקה ה-1, עברה מיותרת של קהת סידרה לנתניה בעיטה חופשית מ-18 מטר, הבעיטה של ערן לוי פגעה בחומה והלכה לקרן. מכבי נתניה שלטה בדקות הראדונות באופן מוחלט במשחק, בדקה ה-18 מנע גלזר שער בטוח כאשר עצר את דיא סבע באחד על אחד. בדקה ה-36 אחת ההתקפות הבודדות של מכבי במחצית מצאה את סלליך לבד מול דני עמוס שסגר ומנע שער מהקשר בירוק. נתניה המשיכה לעשות כל העולה על רוחה במחצית הראשונה ובדקה ה-45 קיבלה כדור עונשין מ-11 מ' אותו תירגם ערן לוי לשער ויתרון מוצדק של המארחים. הפנדל אגב היה גבולי.

עד הדקה ה-57 של המחצית השנייה לא היו יותר מידי הזדמנויות, ומה שבלט היה הכנסתו למשחק של מאור בוזגלו לבכורה במדים הירוקים כשהחליף את גילי ורמוט. בדקה ה-65 הגבהה מעולה של רז מאיר מצאה את הראש של דמארי שנגח לידיים של עמוס. דקה חלפה וסלליך ניצל טעות בהגנת נתניה חטף, בעט מחוץ לרחבה והשווה ל-1:1. בדקה ה-80 כמעט מהפך, רוקביצה עם בעיטה מחוץ לרחבה ודני עמוס הדף בקצות האצבעות. בדקה ה-83 עוד הזדמנות אדירה לירוקים והחמצה שלומיאלית של  קלאוס מול עמוס. גם נתניה הגיעה למחצית השנייה בדקה ה-86 כאשר קוגבניה בעט מחוץ לרחבה וגלזר הדף לקרן.

מאמן מכבי חיפה גיא לוזון אמר בסיום: "לא ניצחנו בגלל טעות שופט, אבל זה חלק מהמשחק. היו הרבה מאוד דברים טובים היינו מאוד מחוייבים ומאוד רצינו. מחצית שנייה מצויינת שלנו, הרבה דברים טובים אני לוקח מהמשחק. ראינו מכבי חיפה טובה גם נגד סכנין ויש שיפור. המטרות הן אותן המטרות. כרגע אנחנו צריכים להמשיך את היכולת מהמחצית השנייה. העבודה שלי עם אלאך היא מאוד פוריה ומהנה."

צילום: האתר הרשמי.
מכבי חיפה: עומרי גלזר, רז מאיר, רמי גרשון, אליסון דוס סנטוס(קינן, 80), עומרי בן הרוש, גיאורגי קוסטדינוב, רועי קהת, גילי ורמוט (מאור בוזגלו, 59), ניקיטה רוקאביצה, עומר דמארי (קלאוס, 74) וסינטיהו סלליך.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.