הפועל: נעמוד כשווים

מאת יובל מרון | מוליכת הטבלה ממשיכה בהכנות לקרב הצמרת, שטקוס ייעדר, 5000 אדומים צפויים לתמוך 

בתום פגרה ארוכה וכשבוע לאחר חזרתו של הכדורגל בשאר הליגות בעולם, המחזור ה-11 בליגת העל חוזר לקדמת הבמה בסופ״ש הקרוב. לאחר שנחלה את הפסדה הראשון לעונה במחזור הקודם נגד הקבוצה התוססת מעיר היהלומים, יארחו חניכיו של ניר קלינגר את הטוענת לכתר מקריית שלום, מכבי תל אביב. בכל הקשור להתמודדות, בקרב אנשי המועדון ושחקני הקבוצה מאמינים כי יחסי הכוחות שווים ובעזרת יתרון הביתיות תוכל החבורה באדום שחור לשמור על מקומה בראשות הטבלה אותו היא חולקת עם האלופה הפועל באר שבע. עקב פציעתו של מאמון קשוע והיעדרותו של עדן בן בסט המורחק, סער פדידה צפוי להשתלב בסגל הקבוצה ואף להשתלב מהספסל.

כמו כן, אחר הצהריים נקבע כי שוערה המצטיין של הפועל ארנסטס שטקוס הליטאי ייאלץ לעבור ניתוח להוצאת האפנדציט ובעקבות כך אינו יטול חלק בהתמודדות. מאמן הקבוצה ניר קלינגר התייחס לכך ואמר: ״הצטערנו לשמוע כי ארני זקוק לניתוח אבל זאת שגרה של קבוצת כדורגל. בדיוק מהסיבה הזו החתמנו שני שוערים ברמה גבוהה ואנחנו סומכים במאה אחוז על רן קדוש ומאחלים לארני החלמה מהירה".
צילום: חגית אברהם 
התרגשות רבה נמצאת בקרב אוהדי הקבוצה לקראת קרבות הצמרת הקרובים. כ-5000 אוהדים אדומים צפויים להתייצב בסמי עופר ובצוותא עם אוהדי מכבי תל אביב ישרו אוהדי הקבוצות אווירה של קרב פסגה בהתאם למיקומם של הקבוצות. ביום שישי החולף, שחקני הקבוצה גבריאל תאמאש, ראדו גינסארי ורותם פדידה השתתפו ביום למניעת אלימות והוגנות בספורט שהתקיים בבית הספר טשרניחובסקי בחיפה במסגרת פעילות המועדון וקהילה ושוחחו עם התלמידים על ערכי הגינות בספורט. גינסארי גילה כי הוא מארגן ארוע צדקה למשפחות נזקקות בקישינב בירת מולדובה.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.