הפועל מפסידה במשחק צמוד

מאת רובי לוי | הפועל חיפה מפסידה בחוץ למכבי קריית גת. רומרו קלע 20. אופק אביטל: "לקחנו החלטות לא טובות בסיום"

הפועל חיפה רושמת את הפסדה השני העונה, מול מכבי קריית גת, במשחק שנערך אמש (שני) במגרשה של קריית גת. האדומים של שרון אברהמי הציגו משחק לא רע, המשחק היה צמוד לכל אורכו ויכול היה ללכת לשני הצדדים, לבסוף ידה של קריית גת הייתה על העליונה עם ניצחון 78:75. רומרו עם 20 נק', וריד עם 16 נק' הצטיינו בצד האדום. האדומים ממוקמים במקום השלישי בטבלה עם מאזן (6:2) ובשבוע הבא יארחו את מכבי רעננה בהיכל הספורט ברוממה.
צילום: חגית אברהם.
הרבע הראשון היה צמוד והסתיים בנקודה יתרון לקראת המארחים, 17:16. הרבע השני היה המשך ישיר לראשון, רבע שהתאפיין גם הוא במשחק די צמוד עם יתרון קל להפועל, שהצליחה להוביל במהלך הרבע ביתרון של שלוש נקודות, ובסיום הרבע שתי נקודות של אוראל לב הורידו את האדומים ביתרון קל, 36:34.
ברבע השלישי הדרומיים היו עדיפים יותר והצליחו לעצור את ההתקפה של הפועל, קריית גת עלתה ליתרון שיא במשחק, 54:46. אלא שהפועל הגיבה בריצת 12:0 ונטלה את ההובלה בחזרה, 60:56. והרבע הסתיים ביתרון קל להפועל 60:58. דווקא ברבע הרביעי פחות הלך לחניכים של שרון אברהמי, ניב משגב עוד הגדיל את הפער ל-5 נקודות. אבל הרבע הכל כך צמוד הזה הלך לטובת המארחת קריית גת, שהצליחה בדקות הסיום להיות יותר מרוכזת וברת מזל בזכות שתי שלשות ברגעים קריטיים, ולנצח את המשחק 78:75.

מאמן הקבוצה שרון אברהמי אמר בסיום: "זה היה משחק צמוד מול קבוצה מצוינת, הובלנו כבר בסוף, אבל הם עשו פעולות גדולות עם שתי שלשות בסיום. מבחינתנו זה חבל כי באנו לנצח אבל מצד שני אנחנו רואים שאנחנו כן ברמה. נרים את הראש ונמשיך הלאה."
צילום: חגית אברהם.
אופק אביטל שחקן הקבוצה אמר לחיפה ספורט בסיום: "היה משחק קשה ואגרסיבי, שרון הכין אותנו בצורה מצוינת למשחק אבל לא הבאנו את זה לידי ביטוי למשחק. לקחנו החלטות לא מספיק טובות לקראת הסיום, בנוסף לשיפוט שהקשה עלינו ולצערי הפסדנו את המשחק הזה . אנחנו רק לומדים מכאן וממשיכים לעבוד קשה לקראת המשחק הבא. תודה לקהל המדהים שהגיע, מחכים לכם במשחק בית הבא. חייבים לנצח."

קלעים מובילים בהפועל: רומרו 20 נק' ו-14 ריב', ריד 16 נק', ניב משגב 13 נק', תומר בר אבן 12 נק'.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.