הנשר בטלטלה - טיאר מגיב לפיטוריו

מאת יובל מרון ורובי לוי | צחי טיאר פוטר מאימון עירוני נשר שמשוועת לחיזוק. טרם הוחלט מי יעמוד על הקווים בהמשך. צחי טיאר: "בלי חיזוק, הסיכויים של נשר לשרוד קלושים"

בעירוני נשר הבלאגן חוגג. הקבוצה שרשמה במחזור האחרון הפסד נוסף, הפעם להפועל מרמורק (1:0), פיטרה את המאמן צחי טיאר. בקבוצה עדיין לא החליטו מי יעמוד על הקווים ונדמה שגם הפוליטיקה הפנימית מפריעה בקבלת ההחלטות. כזכור בנשר בנו העונה קבוצה ללא חיזוק ממשי ולמעשה רוב הרכש של הקבוצה הגיע מקבוצת הנוער של מכבי חיפה ושחקנים מליגה א'. הקבוצה ממוקמת במקום הלפני האחרון בצוותא עם מכבי הרצליה, כאשר ברשותה רק 5 נק' מתחילת העונה והיא 4 נק' מתחת לקו שממנו יורדים ליגה. הקבוצה השיגה רק ניצחון אחד העונה, ורשמה כבר 7 הפסדים.

המאמן המפוטר צחי טיאר אמר לחיפה ספורט: "לא היה ניתן לחזק את הקבוצה לכן לא היה טעם שאמשיך לא מבחינתי ולא מבחינתם. בסגל הנוכחי הסיכויים של נשר להישאר בליגה הם קלושים, הם חייבים חיזוק והחלפת סגל שחקנים שלא אני הבאתי."
בימים יפים יותר. צילום: דובורת עירוני נשר.
עוד הוסיף המאמן לשעבר: "הסגל נבנה לפני הגעתי, לקחתי סיכון ואי אפשר להמשיך בלי חיזוק. אני לא מצטער על כלום, נשר זה מקום טוב עם אנשים טובים. אני מעריך את עצמי ומי שמקצוען תמיד מקבל הזדמנויות, אני מאמן נבחרת ישראל נשים ויש לנו יעדים לחודשים הקרובים."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.