אוהדים ימחו נגד רוזן

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה תארח את חולון. אוהדים צפויים למחות נגד הבעלים ג'ף רוזן. האם זהו משחקו האחרון של גרייבס במדים הירוקים? רחימי: "חייב לנצח כדי להתקדם בטבלה" 

מכבי "הנטר" חיפה תארח הערב (שבת, 20:30) את הפועל חולון בהיכל הספורט ברוממה. הירוקים מגיעים למפגש לאחר הפסד במחזור האחרון מול מכבי תל אביב. מכבי חיפה עדיין ללא הרכש החדש רג'י באקנר המורחק, באקנר אמור להיות בסגל הקבוצה במחזור הבא. מי שצפוי לשחק מחר את משחקו האחרון בקבוצה הוא וויל גרייבס, אם לא תהיינה התפתחויות יוצאות דופן כלשהן, גרייבס יעזוב מייד לאחר המשחק מחר. ההפסד במחזור האחרון היה השני ברציפות של הירוקים והשלישי העונה. חולון מציגה קבוצה חזקה יחד עם טו הולוואי וג'ו אלכסנדר, גם גיא פניני אקס מכבי תל אביב משחק בשורות הסגולים מחולון, פניני רושם מתחילת העונה 8.8 נק' למשחק. הנהלת מכבי חיפה, תאפשר כניסה חופשית למשחק לחיילים במדים, זאת לאחר שיבצעו הזמנת כרטיס דרך אתר הקבוצה.
לאחר שבמחזור הקודם הונף שלט בגנותו של בעלי הקבוצה ג'ף רוזן, גם הערב צפויים אוהדי הקבוצה למחות נגד הבעלים, כאשר מתארגנת קבוצת אנשים שתמחה גם מחוץ לרוממה. אחד מאוהדי הקבוצה סיפר לחיפה ספורט: "נמאס כבר שג'ף רוזן מזלזל בנו כקהל, מוותר על ההשגיות ומביא שחקנים לא מספיק איכותיים. הוא מוותר על אירופה כדי לסחוב אותנו למסע אגו בארה"ב. הוא לא יכול לזלזל בנו. לא כל שנה נצליח לעשות קסמים כמו בעונה החולפת שגם היא ברובה הייתה סבל עבורנו הקהל שמגיע לכל משחק ומשחק".
צילום: חגית אברהם.
לקראת המשחק אמר מאמן הירוקים: "אנחנו יודעים שההתמודדות מול הפועל חולון תהיה קשה, אבל אנחנו גם יודעים שאנחנו צריכים לנצח משחקים בכדי להתקדם בטבלה, אני מצפה מהשחקנים להמשיך ולהראות שיפור באגרסיביות ובמלחמה על הפרקט".

שחקן הקבוצה דגן יבזורי אמר: "מצפה לנו משחק קשה מול קבוצה כישרונית מאוד, נצטרך לבוא אגרסיביים ומרוכזים כדי לצאת עם הניצחון".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.