מכבי מול ב"ש - עיניים לקאיו

מאת אבירן אסולין | מכבי תפגוש הערב (21:00) בנתניה את הפועל באר שבע בחצי גמר גביע הטוטו. אלאך יעקוב מקרוב אחרי קאיו. מאבוקה חוזר לסגל, לויטה צפוי לעזוב בינואר

אחרי שמכבי תל אביב הבטיחה אתמול את מקומה בגמר גביע הטוטו, גם הירוקים ינסו לרשום הופעה בגמר המפעל השלישי בחשיבותו כשיפגשו את האלופה הפועל באר שבע שמגיעה בכושר מצוין. בחיפה לא מקלים ראש במעמד ויודעים כי על אף שב"ש צפויה לעלות בהרכב יחסית משני, מדובר במשוכה קשה מאוד.
צילום: האתר הרשמי.
בצד המקצועי, מי שיזכה למעקב צמוד לקראת חלון העברות של ינואר הוא קאיו אלבס. הברזילאי שהגיע בקול תרועה רמה, לא עומד עד כה בציפיות ויהיה תחת עיניו הבוחנות של מו אלאך. המגן הקמרוני המצוין, ארנסט מאבוקה, חוזר לסגל ויעמוד לרשותו של גיא לוזון. אופיר מזרחי שהיה צפוי להיכלל בסגל, נשאר לבסוף בחוץ ויהיה כשיר לקראת משחק הדרבי. סוגייה מסקרנת מגיעה דווקא מכיוון הספסל כשאוהד לויטה לא יקבל גם הערב את הקרדיט בין הקורות וההערכות הן כי השוער יעזוב בינואר כשבסביבתו טוענים כי הספסול שלו אינו נובע מסיבות מקצועיות בלבד. מאור בוזגלו צפוי מצידו לפגוש את האקסית לראשונה אחרי שעזב אותה בטונים צורמים בקיץ האחרון.

המאמן גיא לוזון אמר לאתר הרשמי לקראת המשחק: "הדבר הכי חשוב בכדורגל הוא ליצור המשכיות ויציבות. יש לנו סגל טוב, נדע להיות חכמים ולהשתמש בו בצורה הכי נכונה שיש. המטרה היא לנצח את המשחק. אין עוררין על איכויות הסגל ויכולת המשחק של הפועל באר שבע, אבל הוכחנו השנה שאנחנו יכולים להתמודד איתם ולנצח. אין קשר בין שני המשחקים. נצטרך לבוא במלוא הריכוז והיכולת כדי לנצח את המשחק, כי ללא ספק הם הקבוצה הכי טובה בארץ".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.