לירן חולצה אפורה ביקר את ברדה

מאת אדיר יזריף| ביקור חולים: "לירן חולצה אפורה" מחיפה הגיע לבקר את אליניב ברדה בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע 

חלוץ הפועל ב"ש אליניב ברדה מאושפז עדיין ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע, בעקבות דום הלב שעבר אתמול (יום שלישי) במהלך אימון הקבוצה. השחקן ספג כדור חזק בחזהו וכתוצאה מכך הוא איבד את הכרתו ונזקק למכות חשמל על מנת לחזור להכרה, אמש (רביעי), זכה ברדה לביקור חולים מרגש ביותר כשבמהלך היום היה זה דווקא אוהדה של קבוצת מכבי חיפה לירן אלזסר הידוע בכינויו "לירן חולצה אפורה" אוהדה הידוע של קבוצת מכבי חיפה. לירן חולצה אפורה הפתיע אותו ועשה את כל הדרך הארוכה מחיפה אל בירת הנגב בבאר שבע וזאת על מנת קיום מצוות ביקור חולים.

בתום הביקור היום בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע, בראיון ל"חיפה ספורט" אמר "לירן חולצה אפורה" הוא לירן אלזסר: "כמו כל אוהדי הכדורגל בארץ, גם אני התרגשתי לראות את אליניב ברדה שאיבד את הכרתו באימון הקבוצה ולכן החלטתי ועשיתי את כל הדרך הארוכה הזאת מחיפה, החלטתי לבוא ולבקר היום בבית החולים את השחקן אליניב ברדה. ברצוני לאחל לאליניב הרבה בריאות טובה ורפואה שלמה והכי חשוב שנזכה כולנו שוב לראות את אליניב ברדה משחק על כר הדשא במגרשי הכדורגל, אליניב ברדה תהיה בריא אוהבים אותך!".

מבית החולים "סורוקה" נמסר הבוקר (יום רביעי) כי השחקן ברדה יעבור בימים הקרובים סדרת בדיקות מקיפה בכדי לבדוק את מצב הלב לאחר האירוע. החלוץ בן ה-35 הבהיר לבני משפחתו לשחקנים והאוהדים הרבים שהגיעו לבקרו בבית החולים כי הוא מצפה לחזור למגרשים, אך ברור שתקופת ההחלמה שלו תהיה ארוכה ובצוות הרפואי של הקבוצה לא ייקחו סיכונים לגביו. "אני מרגיש הרבה יותר טוב ואני רוצה להודות לכולם על העזרה והתמיכה. אני מקווה תוך כמה ימים להשתחרר הביתה". אמר ברדה.
צילום: אדיר יזריף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.