עוד הפסד לאוסף

מאת רובי לוי |הפסד נוסף לירוקים הפעם בנהריה, באקנר עם 13 נקודות בבכורה. מרטינז בלט במכבי עם 15 נק'. רחימי: "זה לא נראה טוב" 

כאמור, מכבי "הנטר" חיפה ממשיכה ברצף ההפסדים ורושמת את הפסדה הרביעי ברציפות העונה 83:73, הפעם במשחק חוץ בנהריה, מול הקבוצה המקומית. קבוצתו של רחימי לא מצליחה לצאת מהרצף הרע, וגם הופעה סבירה של הרכש החדש רג'י באקנר שקלע 13 נק' מהם 12 במחצית הראשונה לא הצליחה לעזור לירוקים. מכבי הציגה רבע ראשון טוב ומשם זה הלך והדרדר מרבע לרבע, כאשר ברבע השלישי המקומיים השתלטו על המשחק בדרך לניצחון. גוני יזרעאלי ערך הופעת בכורה פושרת עם 2 נק' ב-9 דק'.
צילום: חגית אברהם.

מכבי "הנטר" חיפה פתחה עם רודריגז, מרטינז, וורקמן, בלייזר ובאקנר.

את הרבע הראשון באקנר פתח עם סל בכורה, הירוקים פתחו נפלא וורקמן ומרטינז הובילו את הירוקים ליתרון 12:2. המקומיים צימקו, אבל שוב מכבי רצה ל-10:0, יבזורי וגם יזרעאלי שעלה לבכורה קלעו לזכות הירוקים שכבר הובילו 26:13, נהריה צימקה והרבע הסתיים ב-28:19, ירוק. הירוקים התקשו לשמור על היתרון ברבע השני, למרות סל ועבירה של קופרברג בפתיחת רבע שני. המקומיים הצליחו לצמק ל-34:31, למזלם של הירוקים היו אלה וורקמן המצוין עם 6 נק' ו-7 ריב' ובאקנר עם 12 נק' במחצית, שהצליחו להשאיר את היתרון ירוק. חמש נקודות רצופות של בלייזר עם שלשה ושתי נק' מהקו, הורידו את מכבי חיפה ביתרון גבולי, 47:44 במחצית.
צילום: חגית אברהם.
לרבע השלישי הירוקים לא ממש הגיעו. נהריה סגרה על הירוקים והפכה את התוצאה בדרך ליתרון 56:49. מכבי ניסתה לצמק אבל המקומיים ירדו ביתרון 63:55 בסיום הרבע השלישי. מכבי ניסתה לצמק את התוצאה, אבל נהריה לא איפשרה לחזור, למרות שרודריגז עוד הוריד ל-5 נק'. באקנר החטיא מהקו כדור אחד, ונהריה סגרה את הסיפור עם 83:73.

המאמן עופר רחימי אמר בסיום: "אני חושב שהם עשו לחץ טוב והם גרמו לנו להרבה איבודי כדור ואנחנו מהצד השני היינו לחוצים מאוד. זה לא נראה טוב כרגע ואני מקווה שנבוא ונהיה מרוכזים במשך 40 דקות וניקח את המשחק הבא, כי אנחנו מתרחקים מאוד מהפלייאוף. צריך לקחת אחריות, להתעורר ולגלות מנהיגות בתוך הקבוצה ואני חושב שאני יכול להוציא מהקבוצה יותר".
צילום: חגית אברהם.
קלעים מובילים במכבי חיפה: מרטינז 15 נק', באקנר 13 נק', בלייזר 12 נק', וורקמן 8 נק'.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.