הפסד למכבי - בכורה ללוגן טום

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מפסידה להפועל כפר סבא במשחק כדורעף ברמה גבוהה. בכורה ללוגן טום עם 22 נק'. תומר תירוש: "כל נגיעה שלה בכדור זה מלאכת מחשבת" 

מכבי חיפה ארחה היום (שישי) את הפועל כפר סבא האלופה הנוכחית, משחק ברמה גבוהה הסתיים בניצחונה של האורחת מכפר סבא. הירוקות הציגו את שחקנית הרכש החדש, האמריקאית לוגן טום, שהייתה השחקנית הבולטת בשורות מכבי עם 22 נק'. לנטליה נזרובה היו 14. למכבי חיפה היה זה ההפסד השני ברציפות העונה, לאחר שהפסידה במחזור הקודם לקריית אתא.

המשחק נפתח טוב מבחינת הירוקות שניצחו את המערכה הראשונה, בהמשך כפר סבא השוותה והפכה ל-2:1, מכבי חיפה חזרה ל-2:2 ובמערכה החמישית הכפר סבאיות ניצחו 15:7, ובמשחק כולו 3:2. כאמור לוגן טום בלטה מעל כולם עם 22 נק' והראתה שיש למכבי על מי ומה לבנות.

עוזר מאמן הקבוצה, תומר תירוש אמר לחיפה ספורט: "משחק מעניין ומותח באווירה נהדרת. הקהל הביתי שלנו תמך ועודד והעניק תפאורה מושלמת. לוגאן הראתה כמה כדורעף איכותי יש לה. הטכניקה שלה ברמה גבוהה וכל נגיעה בכדור היא מלאכת מחשבת. אנחנו עוד צריכים לשפר את התאום הקבוצתי שלנו ומאמין שבהמשך העונה נראה טוב יותר."
צילום: מכבי חיפה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.