מכבי נווה שאנן למען הקהילה - חנוכה

מאת מערכת האתר | חנוכה: "מכבי נווה שאנן אלדד" שימחה את תלמידי ביה"ס "תל חי" כתרומה לקהילה

אחד השינויים הגדולים של מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" העונה הוא לא רק בפן הספורטיבי אלא גם בפן הניהולי ותרומה עצומה למען הקהילה והזולת. במסגרת פעילות מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" למען הקהילה וכחלק מהמסורת הקבועה של המועדון לקראת חג החנוכה, התייצבו ביום ראשון (10.12) הצוות הניהולי, המקצועי וכל שחקני קבוצת הנוער של מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" בבית ספר "תל חי" הנמצא בשכונת נווה שאנן וזאת על מנת שיתוף פעולה פורה ומבורך עם בית הספר ועם איש ההייטק ואיש העסקים החיפאי אלכס אברמוב מייסד עמותת "חיפה יפה" לטורניר כדורגל מהנה.
 בסיומו של הטורניר ומשחקי הכדורגל בהם שיחקו תלמידי בית הספר נגד שחקני קבוצת הכדורגל, חילקו שחקני הקבוצה לתלמידים סופגניות חמות ומטבעות שוקולד כ"דמי חנוכה" לחג החנוכה. עוד העניקו שחקני הקבוצה למנהל בית הספר את חולצת המועדון והעניקו כדורי רגל כשי לתלמידי בית הספר שישמשו אותם למשחק בבית הספר.

מנהל בית ספר "תל חי" גיא הולצמן שאף הוא נטל חלק מספר דקות במשחק הכדורגל הצטרף אל תלמידיו בקבוצת תלמידי בית הספר, אמר בתום האירוע המרגש: "משחק הכדורגל שהתקיים כאן היום אצלנו בחצר בית הספר עם מועדון הכדורגל של "מכבי נווה שאנן אלדד" חשוב מאד לחיבור של תלמידי בית הספר "תל חי" לקהילת נווה שאנן, התלמידים נהנו מאד מהמפגש עם שחקני קבוצת הנוער".

המורה לחינוך גופני של ביה"ס "תל -חי" ענבל אשכנזי הוסיפה ואמרה: "כאשר שחקני נבחרת מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" הגיעו אלינו ההתרגשות היתה בשיאה, תלמידי כיתות ו' של בית הספר "תל חי" שיחקו מולם והיו בעננים. כמורה לחינוך גופני אני חושבת שישנה חשיבות והשפעה עצומה בלראות חברה צעירים המצליחים להגיע לליגה ושואפים רק קדימה, מתאמנים יום יום ולוקחים את הספורט כדרך חיים עבורם".

מנהל מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד, אלי פסו, אמר לכתב "חיפה ספורט": ״כולנו התרגשנו מאוד כאן היום ושמחנו להגיע לבית הספר ולשחק עם התלמידים. בסך הכל תוצאות המשחקים בטורניר אינה מעניינת אף אחד אלא הדבר החשוב ביותר והמבורך היה לעשות שמח לכל תלמידי ביה"ס ואכן היה זה גם כיף גדול עבורם וגם עבורנו, ברצוני להודות לכל המארגנים, לאלכס אברמוב מ"חיפה יפה" על האירוע שאורגן להפליא, אנו מודים לגיא הולצמן מנהל בי"ס "תל חי" על כל שיתוף הפעולה הפורה והמבורך, תודה לבית הספר "תל חי" שאירח אותנו כאן היום ונתן לנו את הזכות לתת לילדים. ערכיו היפים של מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" ידועות כבר שנים רבות בישראל ותמיד היתה זורמת ונושבת ברוחו ערבות הדדית, יישום הפסוק "ואהבת לרעך כמוך", אהבת האדם ללא הבדלי גזע, דת ומין. אנו דואגים גם לחינוך אהבת האחר והשונה והוכחנו כי גם להם יש מקום של כבוד בחברה הישראלית, אהבת הארץ והשאיפה תמיד להגיע כמה שיותר גבוה למעלה. היסטוריה של שנים רבות במועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" מלמדת כי ערכים תמיד היו לנגד עיננו, כי הם למעשה דרך החיים של כולנו, הם דרך חיים".
מנהל קבוצת הנוער של המועדון אבי פוקס, הוסיף אף הוא ואמר: "מזה שנים רבות ולמעשה מיום היווסדו של המועדון החל משנת 1965 חרט מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" על דיגלו קידום ערכים כגון סובלנות, מניעת אלימות, ואחריות קהילתית מתוך הבנה שהכדורגל, כן הכדורגל, הוא אחת הדרכים היעילות ביותר גם לקידום הזולת וזאת היא גם דרך לשינוי חברתי בה. אין ספק כי שמחנו והיה לנו תענוג עצום להתארח כאן היום וזאת במטרה אחת חשובה לשמח את תלמידי בית הספר".

איש העסקים החיפאי אלכס אברמוב מ"חיפה יפה" ומיוזמי האירוע, אמר: "תודה לכל אלה שהגיעו לכאן היום ונטלו חלק בטורניר הכדורגל, אין כמו לראות חיוך של שמחה על פניהם של תלמידי בית הספר, אני שמח ומודה על הזכות שנפלה בחלקנו כאן היום להיות מאלה שישמחו את הילדים בבית הספר, "חיפה יפה" תמיד שמחה להיות בצד התורם והנותן".
צילומים: איליה ריאבינין, בוריס וורוביוב, אבי פוקס דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.