אותה גברת, אותה אדרת

מאת אבירן אסולין | גם החלפת המאמנים לא זעזעה את שחקני מכבי חיפה שהמשיכה בתצוגת הנפל ורשמה הפסד נוסף, הפעם לבני יהודה. מאס: "צריך לעשות כיוונים והתאמות"

גם רוב מאס על הקווים לא הושיע את הירוקים, ששוב נראו רע וספגו בסיום קריאות זועמות מהקהל. צמד שערים של  אלמוג בוזגלו (36) ודן מורי (51) סתם את הגולל על עוד עונה שמסתיימת מוקדם מהצפוי.

רצון להחזיר את התקווה, כמיהה להחזיר את מכבי חיפה לשנים היפות ובעיקר רצון לראות תשוקה. אלה היו הדברים שאמר מו אלאך, המנג'ר המקצועי של הירוקים, בשבוע החולף. לכל אלה הצטרף גם רוב מאס, המושיע התורן שהגיע גם הוא לנסות ולהחיות את המותג שנקרא מכבי חיפה. על הדשא קיבלנו הערב (שבת) את אותה מכבי חיפה של כל העונה הזו, אולי בעצם של כל העונות האחרונות. שליטה אופטית בכדור, אבל שום דבר מעבר לזה. גם הכניסה של עוואד ויונתן לוי הצעירים להרכב הראשון לא שינתה את מאזן המשחקים המצוין של יוסי אבוקסיס מול הירוקים. הקהל שוב אמר את דברו וקרא לשחקנים להוריד את החולצות לנוכח התצוגה הנרפית שלהם על כר הדשא. אלמוג בוזגלו ודן מורי כבשו לזכות האורחת מהשכונה ושלחו את הירוקים לעוד עונה שהתחילה עם הר של ציפיות ומסתיימת, ככל הנראה, עוד לפני חלון העברות של ינואר.
צילום: חגית אברהם.
מכבי פתחה חזק מאוד את המשחק בניסיון להשיג שער מוקדם שיעניק קצת שקט למערכת הלחוצה.
המצב הראשון הגיע בדקה העשירית מרגלו השמאלית של מוחמד עוואד ששיגר טיל שחלף סנטימטרים מעל שערו של זובאס. מכבי שלטה בנעשה על כר הדשא אבל התקשתה להגיע לכדי מצבים ממשיים. מנגד,  בדקה ה-34 דווקא בני יהודה הייתה קרובה לעלות על לוח התוצאות אבל גלזר מנע מואלסקיס יתרון. דקה חלפה והאורחים מהשכונה עלו ליתרון אחרי שדן מורי המשיך פנימה כדור חופשי של אלמוג בוזגלו. מכבי ניסתה להגיב אבל זובאס הדף מצוין בעיטה חזקה של רוקאביצה מתוך הרחבה. מכבי ניסתה להשיג שיוויון עד להפסקה אבל ירדה למחצית בפיגור של שער.
צילום: חגית אברהם.
מכבי פתחה את המחצית השנייה ללא חילופים וכבר בדקה ה-50 סמי עופר השתתק כשיונתן כהן נעץ את השער השני ברשת של גלזר אחרי כדור קרן, שער שני שמכבי ספגה ממצב נייח. רק בדקה ה-65 ראינו מצב אמיתי ראשון של מכבי במחצית כשעוואד נגח טוב אבל זובאס היה עירני והדף לקרן. בדקה ה-76 אלברמן ניסה לכבוש בבעיטת יעף מחוץ לרחבה אבל הכדור שלו לא פגש את המסגרת.
צילום: חגית אברהם.
מאמן הקבוצה רוב מאס אמר בסיום: "בשבילי זה זמן קצר בקבוצה ניסינו לשנות קצת להיות אטרקטיבים ודוממינטים, רוב הזמן זה היה ככה, היו לנו לא מעט הזדמנויות, קשה לי להאשים את השחקנים יותר מידי על זה שהם לא רצו מספיק. צריך לעשות מעט התאמות וכיוונים, רציתי לראות אנרגיה מצד הקבוצה. אנחנו צריכים להישאר חיוביים אנחנו נהיה טובים יותר. אני מסכים שבחלקים גדולים מהמשחק לא היינו מספיק טובים אבל אנחנו נשפר את זה."

הרכב מכבי חיפה: עומרי גלזר, ארנסט מאבוקה, אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון, יונתן לוי, גל אלברמן, רועי קהת, סינטיהו סלליך, מאור בוזגלו, ניקיטה רוקאביצה ומוחמד עוואד.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.