ריסטו הגדול: היכרות עם המקדוני

מאת יובל מרון | הוא מתנשא לגובה 1.87 וטרם עזב את תחום הבלקן, מיטרובסקי מגיע לעיבוי הסגל האדום

על איכות השחקנים הזרים אותם החתימה הפועל בניגוד לשנים עברו לא ניתן לערער, ארנסטס שטקוס, גבריאל תאמאש, רסמוס סויסטד וראדו גינסרי מהווים פקטור משמעותי בהצלחת הקבוצה עד עתה והשתלבותם החברתית מורגשת היטב גם בחדר ההלבשה האדום. לקראת מועד פתיחת ההעברות הנוסף, ריסטו מיטרובסקי המקדוני כבר החל להתאמן עם הקבוצה וצפוי לחתום בימים הקרובים על חוזהו במועדון. ריסטו בן ה-26, מתנשא לגובה 1.87 וכיום הוא שחקן חופשי, כלומר הפועל תוכל להחתימו ללא עלות.

מיטרובסקי שיחק בסך הכול בשש קבוצות בקריירה כאשר כולן משתייכות למדינות הבלקן. את העונה הנוכחית החל השחקן במדי קבוצת התחתית הקרואטית איסטרה בה רשם 13 הופעות.באשר לרקורד הבינלאומי של המקדוני, הוא שיחק 5 פעמים בנבחרת המקדונית עד גיל 21 ובנוסף רשם שתי הופעות בנבחרת עד גיל 19 המקומית. בסך הכול ב-161 הופעות בקריירה הרשית ריסטו 10 שערים ובישל 5 נוספים. בנוגע לעמדת השחקן, ב-111 הופעות שיחק מיטרובסקי בעמדת הבלם וזוהי העמדה הדומיננטית בקריירה שלו.

צילום: דוברות הפועל חיפה
עפ״י הנתונים היבשים והצהרותיו של קלינגר בעבר, ניתן לראות כי מדובר בשחקן נוסף לעיבוי הסגל האדום. קלינגר הצהיר לא אחת כי הוא מאמין בהיררכיה ברורה והרכב אחיד, לפיכך, למעט פציעות וחיסורים, ריסטו יתקשה להשתחל להרכב האדום על חשבונם של ניסו קפילוטו וגבריאל תאמאש המצויינים. באשר לשילובו בעמדת הקשר האחורי, ראסמוס סויסטד זוכה להערכה רבה מצידו של קלינגר ומצפה לריסטו תחרות קשה על מנת לתפוס את מקומו של השבדי בהרכב.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.