אזולאי חוזר, קלאוס יעזוב?

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מתכוננת למפגש מול האלופה, קלאוס יחזור ליוון? כתב יווני בכיר: "נשמע כמו בדיחה גרועה". אלאך מחכה לפרייזר?

במכבי חיפה מתכוננים למפגש הליגה הקשה מול הפועל באר שבע שיערך ביום שני. מאחורי הקלעים הירוקים עובדים כל העת, ברור שאלאך רוצה להתחזק במגן שמאלי ואולי קשר, על פי כל מיני גורמים יודעי דבר, ההולנדי לא מתכנן לבצע מהפכות בחודש ינואר ומאמין ברוב הסגל הנוכחי. אחד השמות שמוזכרים כמועמדים לעזיבה בינואר ולמעשה לחזור לקבוצתו הקודמת, הוא היווני אתנסאידיס, "קלאוס" לא ממש מצליח להתאקלם בקבוצה וכבש רק שער אחד העונה. הכתב היווני הבכיר, שבעברו היה חבר הנהלה בפאוק סלוניקי, סטברוס סונטולידיס אמר לחיפה ספורט: "כרגע זה נשמע כמו בדיחה גרועה, קשה לראות את קלאוס חוזר עוד העונה לפאוק".

אגב בגזרת המאמן אין חדש, המועמד המועדף על אלאך היה ונשאר האנק פרייזר מויטסה, פרייזר אגב הבהיר אמש בתקשורת ההולנדית שהוא את המחוייבות שלו כלפי ויטסה ארנהיים יסיים ואין לו כוונה לעזוב את הקבוצה באמצע העונה. לא מן הנמנע כי אם צמד המאמנים מאס ומרדכי יצליחו להשיג תוצאות סבירות, הם ישארו עד סוף העונה ואז פרייזר יגיע להיות המאמן הראשי.
צילום: חגית אברהם.
לקראת באר שבע מי שצפוי לשוב לסגל הירוקים הוא הקשר שלומי אזולאי שהיה פצוע בחודשים האחרונים, הקשר הבולגרי קוסטדינוב והחלוץ היווני קלאוס לא צפויים להיכלל בסגל בגלל פציעות. עוואד הצעיר צפוי להמשיך לקבל קרדיט בהרכב, לאחר שבמועדון הביעו שביעות רצון ממנו במשחק ההפסד מול בני יהודה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.