דריכות בהפועל: מבחן חשוב

מאת יובל מרון | האדומים שחורים רוצים לחזור למסלול הניצחונות, גינסארי ייעדר נגד פתח תקווה, שחקני הקבוצה ביקרו בבית חולים כרמל

לאחר שספגה מכה קלה בכנף בדמות תוצאת התיקו נגד מועדון ספורט אשדוד, תתארח ביום שבת הקרוב (18:15) הפועל באיצטדיון הסלה למפגש נגד הפועל אשקלון. המארחת צפוייה להציג סגנון משחק התואם את שכנתה אשדוד, בעקבות כך במועדון האדום הפיקו את המסקנות הדרושות בכל הקשור להנעת הכדור והתמודדות עם לחץ במרכז המגרש. בנוגע לסגל האדום, גבריאל תאמאש ועדן בן בסט אשר ספגו חבלות במחזור החולף כשירים למשחק ויסייעו לקבוצת הצמרת.עקב הכרטיס הצהוב החמישי אותו ספג נגד אשדוד, שחקנה המולדובי של הקבוצה ראדו גינסארי ייעדר נגד מכבי פתח תקווה.

צילום: חגית אברהם
במחווה יפה וכדרכם בקודש בשנים האחרונות, שחקני ואנשי המועדון ביקרו הבוקר בבית חולים כרמל בחיפה ושימחו את לבבות הילדים לחג החנוכה. על מנת לתמוך בקבוצה בצורה מירבית, אוהדי הפועל העמידו הסעות למשחק לרשותו של הקהל הרחב בתמורה למחיר סמלי. זאת ועוד, המועדון יוצא במבצע מנויים  מוזלים עד סוף העונה כולל משחקי הפלייאוף במחירים של 420 ש״ח ליציע המזרחי ו-550 ש״ח ליציעי הכסף. במועדון מאמינים כי חזרתו של הקהל האדום ליציעים תתבטא גם ברכישת המנויים לסיבוב השני של העונה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.