עירוני נשר: עידן בראון מונה

מאת רובי לוי | לאחר הניצחון של נשר על ראשל"צ בקבוצה ממנים מאמן חדש. עמית אמזלג לאחר הניצחון: "באנו למשחק של חיים ומוות, ניצחון על לוד וחיזוק ונישאר בליגה" 

עירוני נשר שבה לחיים, ניצחון חשוב על עירוני ראשל"צ החזיר את הצבע ללחיים של אוהדי ובעלי הקבוצה. נשר ארחה ביום שישי את עירוני ראשל"צ, והצליחה לנצח מפנדל בדקה  ה-90 של עלי כנאנה. הניצחון העלה את נשר מהמקום האחרון מקום אחד למעלה. הניצחון הזה גורם לבעלי הקבוצה לעשות חושבים מחדש והשינוי המיידי הוא צירוף מאמן חדש, מי שצפוי לחתום על חוזה חדש הוא עידן בראון שהתפטר השבוע מאימון הפועל בית שאן. גורם בכיר אמר לחיפה ספורט: "הכל סגור, אם לא יהיו הפתעות בראון יחתום על חוזה מחר לעונה וחצי."
כבר במחזור הבא מצפה לעירוני נשר ועידן בראון קרב ישיר על ההישארות בליגה מול בני לוד שממוקמת 5 נקודות מעל נשר, ניצחון של נשר בבית על לוד יפתח את התמודדות על ההישארות.

קפטן הקבוצה עמית אמזלג התייחס למשחק הניצחון על ראשל"צ וגם התייחס למשחק מול בני לוד: "אנחנו מאוד מרוצים מהניצחון על ראשון לציון, זה משחק של חיים ומוות עבורנו. ביום שישי יש לנו מלחמה יותר גדולה מול לוד ושם נהיה חייבים לקחת את שלושת הנקודות. אני חושב שאם ננצח את לוד ונתחזק בשניים או שלושה שחקנים טובים נוכל להישאר בליגה ובגדול."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.